Грациите на „Диляна” с 21 медала, Цветейоана – с две златни отличия
Грациите на „Диляна” с 21 ...
 02.03.2021 09:23

ПАЗАРДЖИК. Общо 21 медала бяха спечелени от състезателките по художествена гимнастика на СК „Диляна” на 11-ото издание на турнир „Диляна“ в зала „Васил Левски. При строги мерки за сигурност и с помощта на община Пазар

Хебър надви Струмска слава като гост
Хебър надви Струмска слава като ...
 01.03.2021 20:36

РАДОМИР. Футболистите на Хебър победиха с 2:0 като гост отбора на Струмска слава в последната среща от 20-ия кръг на Втора лига. Още в началните секунди на мача Октай Хамдиев даде аванс на пазарджиклии, а в началото на втората част Евгени Игнатов-

На турнира по мини футбол „Панагюрище рита -Бизнес къп” отборът на „Асарел-Медет” е вицешампион
На турнира по мини футбол ...
 04.02.2021 14:38

ПАНАГЮРИЩЕ. Третият турнир от поредицата „Панагюрище рита” се превърна в спортен празник за панагюрци, които подкрепяха пет домакински тима от общо 16-те участващи отбора. Футболистите на „

Хебър стъпи накриво – левскарите не сбъркаха у дома
Хебър стъпи накриво – левскарите ...
 03.02.2021 20:21

СОФИЯ. Волейболистите на Хебър допуснаха втора загуба във волейболния елитен шампионат - при гостуването на Левски в столицата. В новата си зала, която носи името на Апостола, „сините“ взеха победата след четири гейма (27:25, 25:21, 23

Волейболисти на Хебър ще гостуват в първото онлайн издание на поредицата публични дискусии Social Evenings
Волейболисти на Хебър ще гостуват ...
 01.02.2021 12:33

Пламен Шекерджиев и Теодор Тодоров ще бъдат гости в специалното девето издание на поредицата на Съвета за младежка политика Social Evenings   Екипът на Съвета за младежка политика продължава с поредицата публи

Добруджа склони глава пред „тигрите“ в петгеймова драма
Добруджа склони глава пред „тигрите“ ...
 30.01.2021 20:27

ДОБРИЧ. След пет драматични гейма волейболистите на Хебър успяха да победят коравия Добруджа и в неговата зала „Добротица“ в етапа на победителите от 8 кръг на Суперлигата. Отделните части завършиха 23:25, 25:21, 25:14, 22:25 и 12:15,

Хебър и Царско село направиха 1:1
Хебър и Царско село направиха ...
 30.01.2021 15:01

ПАЗАРДЖИК. Хебър направи 1:1 с елитния Царско село в петата си контрола от зимната подготовка в отлично за игра време на стадион „Георги Бенковски“. Резултатът бе открит от Живкво Петков в 68-ата минута, когато Евгени Игнатов наце

Хебър набира скорост – вече е на четвъртфинал за Купата
Хебър набира скорост – вече ...
 27.01.2021 20:26

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър надиграха категорично като домакини Берое 2016 с 3:0 (25:14, 25:10, 25:22) в мач от трети кръг на турнира за Купата на България и показаха, че са набрали скорост след подготовката и първия официален двубой от Суп

Берое победи Хебър с 3:1 като домакин
Берое победи Хебър с 3:1 ...
 27.01.2021 17:50

СТАРА ЗАГОРА. Футболистите на Хебър загубиха от Берое с 1:3 в четвъртата си контрола през зимата. В мразовита обстановка на стадион „Берое” Димо Бакалов откри резултата за заралии в 8-та минута, а минута по-късно Макоу

Матео Стаматов влезе в новините с красива испанска тв водеща
Матео Стаматов влезе в новините ...
 26.01.2021 14:59

„Играч на Левски заби световноизвестна бомба!”, гръмнаха национални агенции по повод на пазарджишкия футболист на Левски Матео Стаматов. Младият защитник, който до неотдавна живееше и играеше футбол в младежката гарнитура на Еспаньол,

Тенисът на маса в областта се съживи напук на короната
Тенисът на маса в областта ...
 25.01.2021 06:29

Децата играят при мъжете и стават все повече в силна конкуренция на запад и на изток Необичайно жив е тенисът на маса в Пазарджишка област. Заради пандемията няма ваканция между двата полусезона, а сравнително нови центров

Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се начело на Суперлигата
Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се ...
 23.01.2021 20:01

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър победиха и ЦСКА в отложен мач от четвъртия кръг на Суперлигата. „Тигрите” се справиха със селекцията на армейците за малко повече от час с 3:0 (25:13, 19, 20) в зала „Васил Левски”, а срещ