Четвъртък, 03 Дек 2020

Хебърци матираха „Монтана” с 3:1
 30.11.2020 22:01

Волейболистите на „Хебър” надиграха Монтана с 3:1 (25:16, 25:19, 23:25, 31:29) след почти двучасов двубой в зала "Младост" в северозападния град. Така момчетата на Атанас Петров записаха втората си победа в Първата осмица на

Божо Делчев е шампион на националната универсиада
Божо Делчев е шампион на ...
 30.11.2020 12:44

Състезателят на СК „Кодокан” (Пазарджик) Божидар Делчев стана шампион на Националния университетски шампионат. Надпреварата се проведе на 28.11.2020г. в София  при изключителни мерки за безопасност. В категория до 73 кг Бо

ФК „Хебър” скочи на Бюрото по труда заради отказ от държавна помощ
ФК „Хебър” скочи на Бюрото ...
 03.11.2020 12:39

ПАЗАРДЖИК. Футболен клуб „Хебър 1918”в лицето на президента и представляващия дружеството Найден Шопов официално възрази срещу отказ на Бюрото по труда, с което клубът не е одобрен за изплащане на средства по реда на чл.1, ал.1 от ПМС

С три медала триатлонистите на СК „Първенец” завършиха сезона
С три медала триатлонистите на ...
 03.11.2020 10:52

ПЛОВДИВ. В края на необичайната спортна година състезателите на клуб по триатлон „Първенец“ (Пазарджик) направиха изключително силно представяне. Те участваха на Купа Дуатлон “Триекстрийм 2020” в града на тепетата и се окич

Нови два държавни медала за боксьорите на „Тракиец“
Нови два държавни медала за ...
 02.11.2020 17:35

КЪРДЖАЛИ. Два бронзови медала спечелиха боксьорите на Академия „Тракиец“ (Пазарджик) на завършилия държавен личен шампионат за юноши, който бе и държавно отборно първенство. От шестима души-дебютанти в тази възраст старши треньорът Анд

Сестри Стоеви спечелиха открития шампионат на Германия
Сестри Стоеви спечелиха открития шампионат ...
 02.11.2020 12:50

СААРБРЮКЕН. Пореден успех записаха състезателките на Бадминтон скуош клуб „Пазарджик” Габриела и Стефани Стоеви

Отборна държавна купа за кодоканци
 02.11.2020 12:24

В събота 31.10.2020г в Панагюрище се проведе държавното отборно първенства за юноши до 18г и младежи до 21г. Отборът от Пазарджик “Кодокан” участва и в двете възрастови групи с пълни отбори и на юноши до18г

Българка играе финал на двойки на международния тенис турнир
Българка играе финал на двойки ...
 31.10.2020 18:24

ПАЗАРДЖИК. Сънародничката ни Катерина Димитрова се класира за финала на двойки на международния турнир за жени на червени кортове в Пазарджик с награден фонд 15 хиляди долара. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК "Фаворит" и стана

Предстоящият сезон на електронния спорт FIFA започва с нова структура
Предстоящият сезон на електронния спорт ...
 31.10.2020 11:24

Спортните фенове отдавна са в екстаз, защото спортният свят се завърна и започна да предлага достатъчно обрати за онези, които са успели да се провъзгласят в така наречените експерти. Не си мислите, че само редовите фенове са доволни от този факт.

Старши треньорът Атанас Петров: Дано има справедливост през новия шампионат за „Хебър”!
Старши треньорът Атанас Петров: Дано ...
 31.10.2020 06:15

Всички сме притеснени от коронавируса, но се очертава интересно първенство Време е за Суперлигата. Волейболистите на „Хебър” започват предстоящия сезон в Суперлигата 2020/21 с нови дизайнерски екипи и дано ансамблите, решени в

Три българки на полуфиналите на двойки на силния международен тенис турнир
Три българки на полуфиналите на ...
 30.10.2020 14:45

ПАЗАРДЖИК. Три наши сънароднички се класираха за полуфиналите на двойки на международния турнир за жени на червени кортове в Пазарджик с награден фонд 15 хиляди долара. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК "Фаворит&quo