Понеделник, 29 Nov 2021

СКТ ”Панагюрище” би батковците и e новият шампион на Южна България!
СКТ ”Панагюрище” би батковците и ...
 29.11.2021 15:27

Тенисистите от бунтовния град спешно се нуждаят от спонсорство МОМЧИЛГРАД. Състезателите на спортен клуб по тенис на маса „Панагюрище” станаха шампиони на Южна България във възрастовта група до 15 г

Хебър отново вкуси победата, върна се в Топ 3
Хебър отново вкуси победата, върна ...
 27.11.2021 17:18

ПАЗАРДЖИК. С победното 2:0 отборът на Хебър се наложи над гостуващия Септември (Симитли) в  мач от 19-ия кръг на Втора лига. Успехът, който е първи след две поредни загуби, бе оформен до почивката, като попаденията бяха дело на Живко Петков и

Кметът Попов: Видяхте как ”Хебър” би ”Олимпиакос” - вече е емблема и на България!
Кметът Попов: Видяхте как ”Хебър” ...
 04.11.2021 16:49

ПАЗАРДЖИК. Кметът Тодор Попов бе радостен след снощната победа на волейболния шампион "Хебър" над първенеца на Гърция "Олимпиакос" с 3:1 гейма. Успехът в първия мач от третия предварителен кръг на Шампионската лига ни даде шанс

Победа! Хебър е на два гейма от влизане в групите на Шампионската лига!
Победа! Хебър е на два ...
 03.11.2021 20:38

ПАЗАРДЖИК. Нова "бомба" за волейболната ни история. Шампионите от Хебър победиха гръцкия първенец Олимпиакос (Пирея) в първи сблъсък от 3-ия кръг на Шампионската лига. Родните шампиони триумфираха в първия сблъсък с 3:1 (26:24,

Рибата отива на европейско по кикбокс
Рибата отива на европейско по ...
 02.11.2021 18:59

Александър Рибников-Рибата, един от най-добрите състезатели на Спортен клуб по Кикбокс Спартак (Пазарджик), е включен в състава на националния отбор на България по кикбокс и заминава за Будва (Черна гора), където от 5 до 13 ноември ще се пров

Мисис България 2018 ще е специален гост на най-голямото състезание по лека атлетика
Мисис България 2018 ще е ...
 02.11.2021 18:49

ПАЗАРДЖИК. Утре ще се проведе за поредна година най-голямото лекоатлетическо състезание между училищата. На 3 ноември (сряда) от 13:00 часа в Парк Остров „Свобода“ ще бъде даден стартът на лекоатлетически крос „Зла

Олимпиакос пристигна в Пазарджик за утрешния сблъсък в Шампионската лига
Олимпиакос пристигна в Пазарджик за ...
 02.11.2021 16:01

Гръцкият волейболен шампион Олимпиакос (Пирея) пристигна днес по обед в Пазарджик за утрешното си гостуване си на родния първенец Хебър. Първият мач между двата тима, от трети квалификационен кръг на Шампионската лига

Карате за родители ни учи да не сме жертви
Карате за родители ни учи ...
 31.10.2021 07:41

Карате за родители в Пазарджик? И защо не. Защо само евъргрийн-филми като „Карате кид” едно, две, три, четири и „Следващо карате хлапе” да са вървежни? Сенсей трети дан Васко Пеев обучава родите

След корнер Живко върна Хебър на върха във Втора лига
След корнер Живко върна Хебър ...
 30.10.2021 19:08

ДОБРИЧ. Хебър отново е лидер във Втора професионална лига след като победи Добруджа с 1:0 в мач от 15-ия кръг. Единственият гол в мача вкара топстрелецът ни Живко Петков, който разтресе мрежата на добричлии още в 5-та минута след корнер.  Мак

Фокера: Дубълът на Хебър е удар в десетката!
Фокера: Дубълът на Хебър е ...
 30.10.2021 10:32

Вторият тим на „зелените” прекъсна с гръм и трясък черната си серия ПАЗАРДЖИК. Дубълът на Хебър е удар в десетката, това е нещо страхотно, емоционално заяви Спас Гигов-Фокера след победата на водения о

Хебър пише история! Отстрани Шахтьор и продължава в Шампионската лига!
Хебър пише история! Отстрани Шахтьор ...
 28.10.2021 19:43

МИНСК. Волейболните „тигри“ продължават да пишат история! Актуалният носител на Суперкупата и шампионската титла продължава в третия квалификационен кръг на Шампионската лига след като преди минути победиха Шахтьор (Солигорск)&nbs

Тенисистите на ТК “Панагюрище“ с две купи и два медала от шампионата на Южна България
Тенисистите на ТК “Панагюрище“ с ...
 28.10.2021 16:37

МОМЧИЛГРАД. Тенисистите на ТК  „Панагюрище“ се представиха отлично на държавното първенство-шампионат на Южна България за момчета и момичета до 13 години. На 23 и 24 октомври Момчилград  прие представителните отбори на полови