Грациите на „Диляна” с 21 медала, Цветейоана – с две златни отличия
Грациите на „Диляна” с 21 ...
 02.03.2021 09:23

ПАЗАРДЖИК. Общо 21 медала бяха спечелени от състезателките по художествена гимнастика на СК „Диляна” на 11-ото издание на турнир „Диляна“ в зала „Васил Левски. При строги мерки за сигурност и с помощта на община Пазар

Хебър надви Струмска слава като гост
Хебър надви Струмска слава като ...
 01.03.2021 20:36

РАДОМИР. Футболистите на Хебър победиха с 2:0 като гост отбора на Струмска слава в последната среща от 20-ия кръг на Втора лига. Още в началните секунди на мача Октай Хамдиев даде аванс на пазарджиклии, а в началото на втората част Евгени Игнатов-

Титла и още много медали за състезателите на СК „Пентатлон“ Пазарджик
Титла и още много медали ...
 15.02.2021 09:53

За трета поредна година Пазарджик бе домакин на Открит турнир по фехтовка (шпага) „Купа Пазарджик“ - Национален Турнир за Купата на България, който носи точки и за националната ранглиста. Участие взеха над 150 състезатели от 14 клуба в

Ето пълните постижения на номинираните за Спортист №1 на Пазарджик
Ето пълните постижения на номинираните ...
 14.02.2021 07:21

Олимпийските ни медалисти избраха спортист номер едно на Пазарджик за 2020 година и скриха името му. Кой е победителят и кои са подгласниците му ще стане ясно на 17 февруари (сряда) от 19:00 часа в ДКТ „Константин Величков”. На тазгоди

Хебър загуби от лидера, Бодуров се изложи
Хебър загуби от лидера, Бодуров ...
 12.02.2021 20:36

Футболистите на Хебър загубиха с 0:2 първия си мач от пролетния полусезон след подновяване на първенството във Втора професионална лига от лидера Пирин. Но двубоят бе белязан от грозна сцена. Бившият национал Николай Бодуров след единоборство при

Избираме Спортист на Пазарджик за 2020 година в онлайн гласуване
Избираме Спортист на Пазарджик за ...
 10.02.2021 17:08

За пореден път церемонията  “Спортист на Пазарджик” включва онлайн гласуване. Всеки желаещ може да упражни своя вот за любимия си спортист от общо 22-мата номинирани, за да избере любимия спортист за 2020 година. Можеш да дадеш гл

Олимпийското жури определи кой е спортист №1 за 2020 година
Олимпийското жури определи кой е ...
 09.02.2021 18:08

ПАЗАРДЖИК. Вече е ясен най-добрият спортист за изминалата година. Звездното жури от олимпийски шампиони и медалисти определи Топ 10 на “Спортист на Пазарджик” за 2020-а. Вече писахме, че легендарни имена от Пазарджик и региона трябваше

Обявяват Спортист на община Пазарджик на 17 февруари
Обявяват Спортист на община Пазарджик ...
 08.02.2021 06:42

Вече са ясни номинираните състезатели за церемонията „Спортист №1 на Пазарджик“ за 2020 година. Номинациите бяха по предложение на спортните клубове въз основа на постиженията на състезателите през изминалата година. Общо номинираните

Христо Йорданов-Петобоеца: Бях сигурен в победата на Тервел!
Христо Йорданов-Петобоеца: Бях сигурен в ...
 07.02.2021 06:28

Христо Йорданов-Петобоеца е един от приятелите на Тервел Пулев от Пазарджик. Спортист с бакалавърска степен „Икономика на туризма”, студент в НСА за учител по физическо възпитание и треньор по бокс, участник в много професионални турни

Тервел Пулев: Целта е изпълнена, благодаря за подкрепата!
Тервел Пулев: Целта е изпълнена, ...
 07.02.2021 06:00

Пазарджик е боксов град, няма да забравя купа „Странджа“ Тервел Пулев е приятел на Пазадржик още от времето, когато през 2011-а спечели тук турнира „Странджата”, а руснакът Егор Мехонцев зае

Хебър прегази шампиона Нефтохимик
 06.02.2021 18:49

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър спечелиха дербито от девети кръг на Първа осмица в Суперлигата при мъжете, надигравайки като домакини Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 (25:16, 25:21, 25:15). След този успех тимът на Атанас Петров, който е актуални

Хебърци загубиха от Локо в шестата си контрола
Хебърци загубиха от Локо в ...
 06.02.2021 15:57

ПЛОВДИВ. В последната си шеста контрола футболистите на Хебър загубиха с 1:3 от елитния Локомотив на „Лаута“. Головете в мача за "железничарите" отбелязаха Бирсент Карагарен (25), Лукас Салинас (49) и Кристиан Илив (76), а по