Четвъртък, 03 Дек 2020

Хебърци матираха „Монтана” с 3:1
 30.11.2020 22:01

Волейболистите на „Хебър” надиграха Монтана с 3:1 (25:16, 25:19, 23:25, 31:29) след почти двучасов двубой в зала "Младост" в северозападния град. Така момчетата на Атанас Петров записаха втората си победа в Първата осмица на

Божо Делчев е шампион на националната универсиада
Божо Делчев е шампион на ...
 30.11.2020 12:44

Състезателят на СК „Кодокан” (Пазарджик) Божидар Делчев стана шампион на Националния университетски шампионат. Надпреварата се проведе на 28.11.2020г. в София  при изключителни мерки за безопасност. В категория до 73 кг Бо

Хебърци вече са на осминафинал в CEV, чака ги руският „Зенит“
Хебърци вече са на осминафинал ...
 18.11.2020 19:44

ПАЗАРДЖИК. В тази вечер волейболният „Хебър“ победи и във втория си мач албанския „Ерзени“ (Шияк) в зала „Васил Левски“ във втория по сила европейски турнир за Купата на CEV. Победата отново бе с категоричното 3

Каратеките на „Торнадо” закриха спортната година с 8 медала
Каратеките на „Торнадо” закриха спортната ...
 18.11.2020 14:27

ПЛОВДИВ. В последния за годината турнир по карате за годината турнир по карате шинкиокушин за деца (всички възрасти) - Национална купа „Пловдив”, състезателите на СК „Торнадо” спечелиха общо 8 медала. Пазар

Днес изпращаме председателя на „Стрелец 1893” Христо Ангелиев
Днес изпращаме председателя на „Стрелец ...
 18.11.2020 09:50

Почина Христо Ангелиев, председател на спортния клуб по ловна стрелба „Стрелец 1893“ и многократен медалист от наши и чуждестранни турнири, включително световни първенства. Погребението му ще е в 12.00 часа днес в гробищ

Волейболистите на „Хебър“ докосват осминафинала за Купата на CEV
Волейболистите на „Хебър“ докосват осминафинала ...
 17.11.2020 19:58

"Тигрите" на Наско Петров биха албанския „Ерзени“ в първия евро мач ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на „Хебър“ постигнаха първата си победа във втория по сила европейски турнир за Купата на CEV.

Домакини бяхме на силен футболен турнир за деца, шампион е Локомотив (Пловдив)
Домакини бяхме на силен футболен ...
 16.11.2020 14:43

ПАЗАРДЖИК. Локомотив (Пловдив) спечели 7-то издание на националния детски футболен турнир "Орлета Къп 2020", орган

Албанските волейболисти пристигнаха, хебърци ги чакат за историята
Албанските волейболисти пристигнаха, хебърци ги ...
 16.11.2020 14:37

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на албанския „Ерзени” (Шияк) пристигнаха в областния гр

Кметът Тодор Попов награди спортистите и треньора на „Кодокан“
Кметът Тодор Попов награди спортистите ...
 16.11.2020 09:58

Кметът на Пазарджик Тодор Попов отличи спортистите и треньора на СК „Кодокан“ Георги Георгиев за успехите им на Държавното отборно първенство по джудо за младежи и юноши старша възраст, където отборът спечели първото място. &bd

Петобойците на СК „Шампион” записаха най-успешната си година
Петобойците на СК „Шампион” записаха ...
 16.11.2020 07:32

ПАЗАРДЖИК. В годината, когато сме Европейски град на спорта, петобойците на СК „Шампион” записаха най-големите си успехи в 13-годишната клубна история. Въпреки пандемията се проведоха всички състезания от държавния кал

Мария Оряшкова: Разплаках Тимошенко, но по-важното е да сме здрави!  Ние сме един айсберг, но под нас има много голяма и силна основа
Мария Оряшкова: Разплаках Тимошенко, но ...
 14.11.2020 06:26

ПАНАГЮРИЩЕ. Като национален герой се чувства Мария Оряшкова след завръщането си от Сърбия и тя наистина е. Писахме на сайта, че най-добрата ни самбистка спечели рекордна шеста световна титла. В последните 10 години само Мария стъп

Първа победа за волейболистите на „Хебър„
Първа победа за волейболистите на ...
 13.11.2020 20:24

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на „Хебър“ надиграха „Пирин“ (Разлог) у дома и постигнаха първа победа за новия сезон в Първата осмица на Суперлигата. Момчетата на Атанас Петров се наложиха категорично с 3:0 (25:14, 25:18, 25:19)

Трябва ли учениците да ходят присъствено на училище?