Забравената спортна история: Окръжния бегач направи конния спорт в окръга
Забравената спортна история: Окръжния бегач ...

В годината, в която Пазарджик е европейски град на спорта, е добре да си припомним или да научим неизвестни досега любопитни факти от историята на спорта не само в областния център, но и в някогашния Пазарджишки окръг. Свидетел, а в повече

Плувците на “Каменград” закриха годината по шампионски

СТАРА ЗАГОРА. След отличното представяне на международния турнир по пл

СК „Пентатлон” с два златни, един сребърен и три бронзови медала
СК „Пентатлон” с два златни, ...
 27.10.2020 16:28

На международния турнир по фехтовка "Chocolat" за момчета и момичета състезателите на СК "Пентатлон" (Пазарджик) спечелиха два златни, един сребърен и три бронзови медали. Отлично се представи Михаела Стефанова - шампио

Бриджорите Немигенчев и Радивчев са втори на националния турнир
Бриджорите Немигенчев и Радивчев са ...
 27.10.2020 16:04

ПАНАГЮРИЩЕ. На националния турнир по бридж, проведен от 23 до 25 октомври в парк хотел „Асарел”, тандемът Николай Немигенчев - Стоян Радивчев се класира на второ място в двойкови турнир, като допусна пред себе си единс

Титла и  общо 12 медала  за „Спартак“-Пазарджик на държавното по кикбокс
Титла и общо 12 ...
 27.10.2020 10:49

БУРГАС. Пазарджишкият спортен клуб по кикбокс „Спартак“ спечели един златен, три сребърни и осем бронзови медала на държавното първенство, което се проведе в морския град. Турнирът премина при изключителна конкуренция с участието на ре

Домакини сме на Международен турнир по тенис за жени с награден фонд $15 000
Домакини сме на Международен турнир ...
 27.10.2020 09:42

ПАЗАРДЖИК. Започнаха квалификациите на Международен турнир по тенис за жени с награден фонд 15000 долара в областния град. Вчера на кортовете на ТК "Фаворит" Пазарджик се изиграха първите мачове от квалификациите на надпреварата.

Хебърци започват Суперлигата срещу Добруджа
 26.10.2020 17:25

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър посрещат Добруджа (Добрич) в първия си сблъсък от редовния сезон на Суперлигата. Мачът с третия от миналия сезон ще се състои в петък, 30 октомври, от 18:30 часа, а присъствието в зала „Вас

Джудиститте на „Кодокан” с три държавни отборни титли
Джудиститте на „Кодокан” с три ...
 26.10.2020 15:35

С изумително постижение се поздравиха младите джудисти от СК „Кодокан“ и Спортното училище на проведеното в събота Държавно отборно първенство за момчета и момичета до 12 години и за юноши и девойки младша възраст. В състезанието се вк

Първо по рода си щафетно плуване в Пазарджик! 15 700 метра бяха изплувани
Първо по рода си щафетно ...
 26.10.2020 09:30

Областният град бе домакин на първото по рода си щафетно плуване. Точно 15 700 метра общо бяха изплувани в състезанието, провело се в Общински плувен комплекс “Христо Чочев“.  В надпреварата взеха участие всички клубове от Пазардж

Хебър не можа да вземе победата от Локо
Хебър не можа да вземе ...
 24.10.2020 09:05

ГОРНА ОРЯХОВИЦА.  При нулево реми – 0:0, завърши двубоят между местния Локомотив  и Хебър в първия мач от 11-ти кръг на Втора ПФЛ. Така отборите си поделиха по една точка и не променят позицията си във временното класиране и Хебър

Над 180 ученици от 15 училища бягаха в Лекоатлетически крос „Златна есен“
Над 180 ученици от 15 ...
 24.10.2020 08:12

ПАЗАРДЖИК. Над 180 ученици от 15 училища взеха участие в лекоатлетически крос "Златна есен", който се проведе в парк остров "Свобода". Община Пазарджик осигури индивидуални награди на победителите във всички възрасти, както и к

Най-добрите бриджори идват в парк хотел „Асарел”
Най-добрите бриджори идват в парк ...
 21.10.2020 07:23

ПАНАГЮРИЩЕ. Парк хотел „Асарел” ще посрещне бридж елита на България. Най-добрите бриджьори ще се съберат в историческия град за участие в шестото издание на националния турнир, който е неизменна част от календара на федерацията. Основе

Трябва ли учениците да ходят присъствено на училище?