Четвъртък, 25 Апр 2024

Сребро от Европейската купа по джудо за Денислав Медаров от СК “Кодокан“!
Сребро от Европейската купа по ...
 25.04.2024 10:18

Изключителен успех за Пазарджик, СК „Кодокан“ и Спортното училище – джудистът Денислав Медаров спечели сребърен медал на Европейската купа за юноши младша възраст, която се провежда за първи път в тази възрастова група. В съ

Хебър отписа Купата след 4 гола пасив от Лудогорец
Хебър отписа Купата след 4 ...
 24.04.2024 21:02

РАЗГРАД.  След ярката победа в шампионата, Лудогорец победи Хебър с категоричното 4:0 и в първия исторически за пазарджишкия футбол полуфинал от Sesame Купа на България преди минути. Рик Джонатан отбеляза две попадения в началото на мача, а Д

14 медала за СК “Тонус-спорт“ от национално първенство
14 медала за СК “Тонус-спорт“ ...
 29.02.2024 15:55

ПЛОВДИВ. СК "Тонус-спорт" (Пазарджик) завоюва 14 медала от Национално първенство на Българска федерация Шотокан карате до. Състезанието беза всички възрасти, за майсторски степени (кафяви и черни пояси). В него взеха участие над 250 съст

Любо Пенев: Победата означава много! Дано тези, които обещават да помагат, го направят наистина
Любо Пенев: Победата означава много! ...
 28.02.2024 16:53

ПАЗАРДЖИК. "Победата означава много. Дано тези, които обещават да помагат, сега да помагат наистина, а не само на думи", заяви след историч

За историята! Хебър отива на полуфинал за Купата!
За историята! Хебър отива на ...
 28.02.2024 16:35

ПАЗАРДЖИК. Хебър победи Пирин с 2:1 в четвъртфинала от турнира за Sesame Купа на България и то напълно заслужено! За пръв път в своята 106-годишна история представителният ни тим отива на полуфинал в турнира за Купата на България, както и за пръв

Всички на мача! Днес Хебър играе за виза за 1/2-финал от турнира за Купата
Всички на мача! Днес Хебър ...
 28.02.2024 08:02

ПАЗАРДЖИК. Днес от 14:30 часа отборите на Хебър и Пирин (Благоевград) се изправят един срещу друг в четвъртфинален двубой от Купата на „България“. Главен съдия на срещата ще е Красен Георгиев. За да стигнат до тази фаза домакините от&n

Хебър със специални мартеници за мача срещу Дея Спорт на 1-ви март
Хебър със специални мартеници за ...
 27.02.2024 13:57

Хебър пуска ексклузивни мартеници за мача си с Дея Спорт, който ще се състои на 1-ви март и е с начален час 18:30 ч. в спортна зала “Васил Левски”. От клуба канят привържениците си в залата, за да дадат под

100 скиора от 11 клуба застанаха на старта на второто състезание по биатлон за купа „Велинград”
100 скиора от 11 клуба ...
 27.02.2024 13:27

Днес и утре в местността Куртово се провежда второто състезание по биатлон за купа "Велинград", което се организира от спортиста-ветеран Милуш Иванчев, Българската федерация по биатлон, СК ”Аякс”

Ветеран победи в турнира Kostandovo Open
Ветеран победи в турнира Kostandovo ...
 27.02.2024 08:45

70-годишният Райчо Михайлов от Брацигово зае първото място. Той се оказа най-добрият във второто издание на турнира по тенис на маса, който завърши преди малко в спортната зала в Костандово.

Седма държавна титла по самбо за Иван Хърков, бронз за Иван Стоев
Седма държавна титла по самбо ...
 26.02.2024 16:58

ПАНАГЮРИЩЕ. За седми пореден път Иван Хърков стана държавен шампион по самбо при мъжете. Спортист номер едно на общината и състезател на „Бойни спортове“-Панагюрище с лекота стигна до титлата в кат. до 79 кг и бе избран за най-добрия с

Волейболистите на Хебър не сполучиха и срещу набралия скорост Черно море
Волейболистите на Хебър не сполучиха ...
 24.02.2024 21:31

Волейболистите на Черно море (Варна) не се затрудниха с гостите от Хебър (Пазарджик) и победиха без проблем с 3:0 (25:20, 25:18, 25:22) в среща от 18-ия кръг на първенството, играна тази вечер в зала "Христо Борисов" в морската

Хебър хвърли бомбата! 2:1 на “Лаута“! /ОБНОВЕНА/
Хебър хвърли бомбата! 2:1 на ...
 24.02.2024 14:59

ПЛОВДИВ. Футболистите на Хебър хвърлиха бомбата в 22-я кръг на efbet Лига. Четата на Любо Пенев побе Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в инфарктен мач, а победният гол дойде в 11-ата минута на добавеното време на втората част. "С