Децата играят при мъжете и стават все повече в силна конкуренция на запад и на изток Необичайно жив е тенисът на маса в Пазарджишка област. Заради пандемията няма ваканция между двата полусезона, а сравнително нови центров

Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се начело на Суперлигата
Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се ...
 23.01.2021 20:01

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър победиха и ЦСКА в отложен мач от четвъртия кръг на Суперлигата. „Тигрите” се справиха със селекцията на армейците за малко повече от час с 3:0 (25:13, 19, 20) в зала „Васил Левски”, а срещ

„Хебър” пое шефство с канадска школа, Лима е първият трансфер
„Хебър” пое шефство с канадска ...
 07.11.2020 06:40

Riverside Canada Football Academy има над 2000 талантливи деца ПАЗАРДЖИК. Футболен клуб „Хебър” подписа договор за шефство с канадска футболна школа, съобщи за „Знаме” главният скаут на клуба Георги

„Хебър“ би „Локо“ (Сф) насред „Надежда“ с 10 души
„Хебър“ би „Локо“ (Сф) насред ...
 06.11.2020 19:28

СОФИЯ. Футболистите на „Хебър“ поднесаха изненадата на 13-я кръг на Втора лига след като победиха с 3:1 „Локомотив“ насред квартал „Надежда“. Два гола вкара Тодор Чаворски, който обаче бе изгонен в 61-ата минута

Нафтата измъкна победа от Хебър след  драматични пет гейма
Нафтата измъкна победа от Хебър ...
 05.11.2020 21:49

БУРГАС. Макар и трудно, шампионите на България от Нефтохимик 2010 (Бургас) записаха втора победа в Първата осмица на Суперлигата, след като успяха да излъжат Хебър с 3:2 (26:24, 25:20, 23:25, 23:25, 15:10). Драмата в в мача от втори кръг, изигран

Пореден успех за СК „Импулс” - 7 златни медала от държавни първенства по спортни танци
Пореден успех за СК „Импулс” ...
 03.11.2020 16:01

СЛИВЕН-СОФИЯ. Общо седем златни медала спечелиха състезателите на Спортен клуб „Импулс“ на проведени държавни първенства по спортни танци, а това е поредното отлично представяне на пазарджишките танцьори. През изминали

ФК „Хебър” скочи на Бюрото по труда заради отказ от държавна помощ
ФК „Хебър” скочи на Бюрото ...
 03.11.2020 12:39

ПАЗАРДЖИК. Футболен клуб „Хебър 1918”в лицето на президента и представляващия дружеството Найден Шопов официално възрази срещу отказ на Бюрото по труда, с което клубът не е одобрен за изплащане на средства по реда на чл.1, ал.1 от ПМС

С три медала триатлонистите на СК „Първенец” завършиха сезона
С три медала триатлонистите на ...
 03.11.2020 10:52

ПЛОВДИВ. В края на необичайната спортна година състезателите на клуб по триатлон „Първенец“ (Пазарджик) направиха изключително силно представяне. Те участваха на Купа Дуатлон “Триекстрийм 2020” в града на тепетата и се окич

Нови два държавни медала за боксьорите на „Тракиец“
Нови два държавни медала за ...
 02.11.2020 17:35

КЪРДЖАЛИ. Два бронзови медала спечелиха боксьорите на Академия „Тракиец“ (Пазарджик) на завършилия държавен личен шампионат за юноши, който бе и държавно отборно първенство. От шестима души-дебютанти в тази възраст старши треньорът Анд

Сестри Стоеви спечелиха открития шампионат на Германия
Сестри Стоеви спечелиха открития шампионат ...
 02.11.2020 12:50

СААРБРЮКЕН. Пореден успех записаха състезателките на Бадминтон скуош клуб „Пазарджик” Габриела и Стефани Стоеви

Отборна държавна купа за кодоканци
 02.11.2020 12:24

В събота 31.10.2020г в Панагюрище се проведе държавното отборно първенства за юноши до 18г и младежи до 21г. Отборът от Пазарджик “Кодокан” участва и в двете възрастови групи с пълни отбори и на юноши до18г

Българка играе финал на двойки на международния тенис турнир
Българка играе финал на двойки ...
 31.10.2020 18:24

ПАЗАРДЖИК. Сънародничката ни Катерина Димитрова се класира за финала на двойки на международния турнир за жени на червени кортове в Пазарджик с награден фонд 15 хиляди долара. Надпреварата се провежда на кортовете на ТК "Фаворит" и стана

Смятате ли, че е уместно да се ваксинирате срещу КОВИД?

Резултати

ПРОДАВАМ: ПЕРАЛНЯ, ЗАПАЗЕНА, ВТОРА УПОТРЕБА,  ХЛАДИЛНИК, ВТОРА УПОТРЕБА, 0899 384 847.

ПРОДАВАМ: ПЕРАЛНЯ, ЗАПАЗЕНА, ВТОРА УПОТРЕБА, ХЛАДИЛНИК, ВТОРА УПОТРЕБА, 0899 384 847.