Четвъртък, 17 Юни 2021

Малките тенисисти на ТК ”Панагюрище” се представиха достойно на държавното
Малките тенисисти на ТК ”Панагюрище” ...
 17.06.2021 16:38

МОМЧИЛГРАД-ПАНАГЮРИЩЕ. Достойно представяне на държавното лично и отборно първенство по тенис на маса за момчета и момичета до 10 години записаха тенисистите на ТК  "Панагюрище". Силната надпревара  се проведе от 10 до  13

Трансферен удар! Теодор Салпаров акостира в Хебър
Трансферен удар! Теодор Салпаров акостира ...
 17.06.2021 11:06

ПАЗАРДЖИК. Трансферен удар регистрира ВК Хебър. Най-успешното либеро на България Теодор Салпаров вече е част от състава на „тигрите”. Теди, който също е бивш състезател на Камило Плачи, наред с Тодор Алексиев, Теодор Тодоров и Виктор Й

Хебър подписа с Виктор Йосифов
 19.05.2021 11:43

ПАЗАРДЖИК. Виктор Йосифов е първият трансфер на шампиона Хебър за сезон 2021/2022.  След дългогодишна кариера в чужбина той се завърща в родната България. Визитката на централния блокировач е богата, той играе за престижни

Осем титли и 34 медала за кикбоксьорите на „Спартак” (Пазарджик) от държавното
Осем титли и 34 медала ...
 18.05.2021 11:52

ПАНАГЮРИЩЕ. Кикбоксьорите на спортен клуб „Спартак” (Пазарджик) записаха поредно изключително представяне на държавното първенство по кикбокс в стиловете „кик лайт”, „лайт контакт” и „пойнт файтинг”

Втора поредна титла за Елица Костова от веригата UTR Pro Tennis Tour в Пазарджик
Втора поредна титла за Елица ...
 18.05.2021 11:36

Тенисистката ни Елица Костова спечели втора поредна титла на турнирите от веригата UTR Pro Tennis Tour в Пазарджик. Във финалната среща Костова победи с 6:1, 6:3 Дария Семенистая (Латвия). В спор за петото място Денислава Глушкова се налож

Община Велинград награди най-добрите си спортисти за 2020 г.
Община Велинград награди най-добрите си ...
 18.05.2021 10:05

17 май е Ден на българския спорт и община Велинград награди най–добрите си спортисти вчера на церемонията „Спортни постижения - 2020”. Събитието бе уважено от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев, заместника му Атанас Пали

Три златни отличия за джудистите на „Кодокан“ и спортното училище от държавното първенство
Три златни отличия за джудистите ...
 17.05.2021 17:03

С три златни, един сребърен и един бронзов медал се зав

Рая зарадва треньора си Кесов с две държавни титли в бадминтона
Рая зарадва треньора си Кесов ...
 16.05.2021 19:14

СОФИЯ. Рая Пашова от „Бадминтон скуош клуб Пазарджик“ спечели две държавни титли на държавното лично първенство за юноши и девойки под 15 години. В зала „Европа“ излязоха 120 състезатели от 22 клуба от цялата страна

Баскетболният Хебър победи в последния кръг на Запад
Баскетболният Хебър победи в последния ...
 16.05.2021 09:19

СОФИЯ. Баскетболният отбор на Хебър завърши с победа участието си в редовния сезон на регион Запад на ББЛ А група, мъже. Двубоят се проведе в столичната зала „Триадица“, като бе без значение за крайното класиране. Опитният

С безплатна езда и плуване СК „Шампион” привлича деца за Спортното училище
С безплатна езда и плуване ...
 16.05.2021 06:52

След историческия успех на Мемориал „Христо Чочев” Емо Грозданов има шанс за пробив на световното ПАЗАРДЖИК. СК “Шампион“ с

Наградиха младите футболни шампиони от Оборище при момчетата и юношите
Наградиха младите футболни шампиони от ...
 15.05.2021 15:03

ПАНАГЮРИЩЕ. На официална церемония бяха наградени гарнитурите на ФК Оборище  за деца и юноши старша възраст. Вече писахме, че двете подрастващи гарнитури, с треньор Пламен Славеев, спечелиха първите места в своите групи. По време на двой

Кметът Попов награди 25 шампиони в 7 вида спорт
Кметът Попов награди 25 шампиони ...
 14.05.2021 14:24

ПАЗАРДЖИК. Преди минути кметът Тодор Попов награди поредната вълна от млади шампиони с грамоти и парични награди. На фона на отзвука от новината за спечлената олимпийска квота на сестри Габриела и Стефани Стоеви в бадминтона, на тържествена церемо