Четвъртък, 02 Май 2024

Помогнете! Споделете! Дарете! Елате с нас! – призовават от “Добро сърце – Пазарджик“
Помогнете! Споделете! Дарете! Елате с ...
 01.05.2024 13:10

ПАЗАРДЖИК. Днес организацията „Добро сърце“ стартира Великденската кампания за раздаване на хранителни продукти в областния град и всички 31 села в общината на трудно подвижни хора, инвалиди, деца, лишени от родителски грижи. Всяка пом

Японски дипломат, кметът Куленски и много деца садиха дръвчета за каузата “Сърце в зелено“ /СНИМКИ/
Японски дипломат, кметът Куленски и ...
 22.04.2024 15:31

ПАЗАРДЖИК. В днешния 22 април – Деня на Земята, за шеста поредна година традиционно в парк „Стадиона“ бяха засадени японски вишни – инициативата на екологичната и възпитателна кауза „Сърце в зелено“ на организат

Ще се спъне ли днес “Лудогорец“ в Пазарджик в търсене на 13-та си поредна победа?
Ще се спъне ли днес ...
 20.04.2024 12:22

Каквото и да се случи, хебърци направиха сезон за златна марка Може ли "Хебър" да спъне днес "Лудогорец", който ще търси 13-та поредна победа в гонене на подобряването на собствения си реко

Победа! Хебър удари Етър с 3:0 и се изкачи на 11-то място, Пенев проговори
Победа! Хебър удари Етър с ...
 06.04.2024 20:03

ПАЗАРДЖИК. Хебър извоюва ценна победа над гостуващия Етър – момчетата на Любо Пенев се наложиха с класическото 3:0 в първия съботен двубой от програмата на 28-ия кръг в efbet Лига. Марк-Емилио Папазов откри в 17-та мин. със страхотно изпълне

Ваня Иванова отбеляза 20 години фризьорство – сега ножиците тракат различно
Ваня Иванова отбеляза 20 години ...
 28.03.2024 07:37

Гинес беше повратната точка, която промени философията за живот на фризьорката ПАЗАРДЖИК. На 22 март преди точно 20 години едно момиче открива фризьорски салон в родното Ивайло и мечтае да се докаже на света. Вихърът н

Днес Хебър ще спира 23-годишна серия на Левски
Днес Хебър ще спира 23-годишна ...
 04.03.2024 11:11

В днешното гостуване на Левски на стадион "Георги Бенковски" срещу Хебър "сините" ще защитават 23-годишна серия срещу "гробарите". В двубоя от 17:30 часа столичани ще искат да вземат реванш от Хебър, ко

За историята! Хебър отива на полуфинал за Купата!
За историята! Хебър отива на ...
 28.02.2024 16:35

ПАЗАРДЖИК. Хебър победи Пирин с 2:1 в четвъртфинала от турнира за Sesame Купа на България и то напълно заслужено! За пръв път в своята 106-годишна история представителният ни тим отива на полуфинал в турнира за Купата на България, както и за пръв

Хебър хвърли бомбата! 2:1 на “Лаута“! /ОБНОВЕНА/
Хебър хвърли бомбата! 2:1 на ...
 24.02.2024 14:59

ПЛОВДИВ. Футболистите на Хебър хвърлиха бомбата в 22-я кръг на efbet Лига. Четата на Любо Пенев побе Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в инфарктен мач, а победният гол дойде в 11-ата минута на добавеното време на втората част. "С

Хебър с реми в последната контрола, в клуба получиха заплата
Хебър с реми в последната ...
 10.02.2024 18:29

ПЛОВДИВ. Отборът на Хебър изигра последната си контролна среща преди рестарта на първенството. Играчите на Любо Пенев направиха 0:0 с Ботив-Пловдив на Футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“ в Коматево. Неофициален п