Четвъртък, 15 Апр 2021

Джудистите на ”Кодокан” са шампиони при юношите, спечелиха 2 титли и 7 медала
Джудистите на ”Кодокан” са шампиони ...
 05.04.2021 12:51

ПАЗАРДЖИК. Джудистите на „Кодокан“ завършиха първи в класирането по медали, при юношите на държавния личен шампионат в Пазарджик. Домакините спечелиха 2 титли и общо 7 медала. При девойките те са сред призьор

Хебър надви Монтана в първия полуфинал за Суперкупата
Хебър надви Монтана в първия ...
 02.04.2021 20:09

С победа дебютира начело на ВК Хебър дългогодишният президент и наставник на ЦСКА Александър Попов. „Тигрите“ взеха с 3:1 (28:26, 25:22, 19:25, 25:15) първия полуфинален сблъсък от WINBET плейофите в Националната волейболна лига срещу

Хебър приема Монтана в първия полуфинал довечера, гледаме го по телевизията
Хебър приема Монтана в първия ...
 02.04.2021 13:18

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър са готови за мача с Монтана. Довечера е първият сблъсък между двата тима от Winbet полуфиналните плейофи в Суперлигата при мъжете - от 18:30 часа в пазарджишката зала „Васил Левски“. Публика не се доп

Юношите на „Хебър” биха звездния ЦСКА на U17!
Юношите на „Хебър” биха звездния ...
 02.04.2021 06:48

Спас Гигов-Фокера за втори път се оказа черна котка на „армейците” като наставник на набор 2004-а ПАЗАРДЖИК. Юношите на „Хебър” до 17 години победиха с 1:0 ЦСКА на стадион „Ге

Хебър постигна договореност с Александър Попов
Хебър постигна договореност с Александър ...
 29.03.2021 18:58

ПАЗАРДЖИК. Хебър постигна договореност с Александър Попов. За момента ангажиментът на специалиста е до края на сезона. От клуба му благодарят, че се е съгласил да помогне на отбора в труден и важен момент, след като ЦСКА приключи

Нефтохимик си върна купата на България, Марица пак триумфира при жените
Нефтохимик си върна купата на ...
 19.03.2021 22:18

ПАЗАРДЖИК. Волейболният тим на Нефтохимик) спечели турнира за Купата на България при мъжете и така си върна трофея от Хебър, който в последните две години грабваше трофея. Прди броени минути бургазлии, водени от  Николай Желязков, надиграха Д

След инфарктна драма хебърци отпаднаха от турнира за Купата на България
След инфарктна драма хебърци отпаднаха ...
 18.03.2021 22:05

Волейболните “тигри“ на „Хебър“ бяха на косъм от победа над шампиона „Нефтохимик“ в полуфинала от турнира за Купата на България, но в крайна сметка отпаднаха от надпреварата след загуба с 2:3 (25:18, 2

Предсрочно ВК Хебър си осигури първото място в редовния сезон
Предсрочно ВК Хебър си осигури ...
 10.03.2021 21:45

ДУПНИЦА. Предсрочно отборът на Хебър спечели редовния сезон в Националната волейболна лига. В среща от предпоследния 13-и кръг пазарджиклии се наложиха с 3:1 (14:25, 25:21, 25:16, 26:24) като гости над Марек в Дупница. За Хебър това бе победа номе

ВК Хебър пак победи ЦСКА (обновена)
ВК Хебър пак победи ЦСКА ...
 26.02.2021 19:49

СОФИЯ. ВК  Хебър постигна ценна победа като гост на ЦСКА с 3:1 гейма (27:25, 23:25, 25:19, 25:18) в мач от единадесетия кръг на първата осмица в Суперлигата. Волейболните „тигри“, които през януари надвиха "червените" с

„Тигрите“ на Хебър отстраниха Дунав за Купата (обновена)
„Тигрите“ на Хебър отстраниха Дунав ...
 23.02.2021 19:48

ПАЗАРДЖИК. Волейболният тим на Хебър отива на финалната четворка на турнира за Купата на България след като в четвъртфинала победи с 3:0 като домакин Дунав (Русе) с 3:0 гейма. За по-малко от час и половина „тигрите“ затвориха трит