Понеделник, 06 Май 2024

Над 200 деца идват за Националния турнир по борба ”Георги Мърков” в Пазарджик на Разпети петък
Над 200 деца идват за ...
 30.04.2024 14:22

Над 200 деца се очакват за Втория национален турнир по свободна борба „Георги Мърков – олимпийски надежди” в Пазарджик. Състезанието, чийто патрон е роденият в Горно Вършило олимпийски шампион по борб

Сребро на Европейската купа за СК “Пентатлон“ (Пазарджик) плюс две титли при по-малките!
Сребро на Европейската купа за ...
 30.04.2024 07:02

ЗРЕЯНИН. Сребро на Европейска купа по фехтовка за СК "Пентатлон" (Пазарджик) плюс два златни медала във възрастовата група при по-малките състезатели! Големият успех за възпитаниците на треньорите Димитър Донов и Димитър Кестенов до

Хандбалистките на ХК “Панагюрище“ с държавен бронз от финалите
Хандбалистките на ХК “Панагюрище“ с ...
 29.04.2024 18:43

СЛИВНИЦА. Хандбален клуб „Пангюрище“ спечели бронззовите медали на държавните финали до 19 години. Момичетата на Георги Атанасов и Любка Карагьозова в спор за бронзовите медали победиха ХК „Бъки“ (Габрово) с 26:25 (15:12).

„Кодокан“ сътвори чудо на Държавното по джудо
„Кодокан“ сътвори чудо на Държавното ...
 29.04.2024 14:08

Пет шампионски титли спечелиха състезатели на СК "Кодокан“ на Държавния личен шампионат по джудо за младежи и девойки до 21 години. С това клубът доминира над всички в това най-важно за годината състезание,

Конна надпревара в Стрелча
 29.04.2024 12:06

И тази година Стрелча спази традицията за провеждане на конна надпревара, посветена на Тодоровден. В присъствието на многобройни участници и нетърпелива публика, кметът на общината инж. Георги Павлов даде старт на конн

Малките полицаи от Панагюрище, Пазарджик и Пещера призьори в областната надпревара на детските полицейски управления
Малките полицаи от Панагюрище, Пазарджик ...
 27.04.2024 06:19

В Пазарджик се проведе четвъртото областно състезание „Детско полицейско управление” – 2023/2024. Оспорваната надпревара се състоя в спортна зала „Иван Симеонов” в областния град.  В него се включиха общо 12

Отборът на СУ \
Отборът на СУ "Св. Климент ...
 26.04.2024 19:15

Отборът на СУ "Св. Климент Охридски" с преподавател Илияна Пейковска спечели средношколското състезание "Химичен многознайко", организирано по идея на ръководството на "Биов

11 отбора взеха участие в Областното състезание за защита при бедствия и аварии
11 отбора взеха участие в ...
 26.04.2024 11:22

ПАЗАРДЖИК. Както писахме, на 25.04.2024 г.  в “Розариума” на парк “Острова” се проведе областният етап от XX Областно ученическо състезание “Защита при бедствия, пожари и извънредни ситуации”. Състезанието

Сребро от Европейската купа по джудо за Денислав Медаров от СК “Кодокан“!
Сребро от Европейската купа по ...
 25.04.2024 10:18

Изключителен успех за Пазарджик, СК „Кодокан“ и Спортното училище – джудистът Денислав Медаров спечели сребърен медал на Европейската купа за юноши младша възраст, която се провежда за първи път в тази възрастова група. В съ

В четвъртък е Областното ученическо състезание за защита при бедствия и извънредни ситуации
В четвъртък е Областното ученическо ...
 23.04.2024 17:41

ПАЗАРДЖИК. На 25 април 2024 г. от 10,30 часа в Розариума на парк „Острова“ ще се проведе областния етап от XX Ученическо състезание „Зашита при бедствия, пожари и извънредни ситуации“. Участие ще вземат 12 отбора – по