Хебър очаква в студиото на Диема Георги Иванов и Давид Борбалан
Хебър очаква в студиото на ...
 16.04.2024 16:46

На 17.04.2024 г., сряда, от 21:30 представителите на ФК ,,Хебър” в лицето на Владимир Гаджев - председател на УС и Радослав Здравков - помощник тре

15.04.2024 13:26

От ФК Хебър 1918 изразиха официално становище за тенденциозното съдийство, което видяхме и в мача срещу Славия. Текстът е придружен със снимки, както и с видеофайл.

Нова драматична загуба за Хебър
 03.04.2024 19:36

ПЛОВДИВ. Хебър загуби като гост с 3:2 от Крумовград на базата на Ботев Пд в Коматево и това му е второ поредно злощастно гостуване, в което трябва да съжалява, защото можеше резултатът да е в негова полза. Сметката в мача от 27

Хебър проплака от съдиите
 31.03.2024 11:18

Както писахме вчера, загубата на Хебър във Враца пак дойде след съмнения за яко побутване от съдийската бригада. Ето и прессъобщението от ФК Хебър след загубата с 2:3 от Ботев във Враца:

Ботев Враца се наложи с две спорни дузпи над Хебър, Любо Пенев “сложи летните гуми“ на колеги
Ботев Враца се наложи с ...
 30.03.2024 18:54

ВРАЦА. Хебър загуби с 2:3 гостувнето си на Ботев (Враца) в двубой от 26-ия кръг на efbet Лига, като два от головете на домакините паднаха от дузпи, като и двете бяха спорни. Така врачани прекъснаха черната си серия от 7 поредни мача без победа в е

Валдани уреди безплатен транспорт за феновете на Хебър във Враца
Валдани уреди безплатен транспорт за ...
 29.03.2024 08:53

ПАЗАРДЖИК. Безплатен превоз е организиран за феновете на Хебър за гостуването на нашия футболен тим във Враца. Автобусът ще тръгне от паркинга на стадион "Георги Бенковски" утре, събота, от 10:00. часа. "Благодарим на бизнес

Майката на убития Ангел Здравков е сред 43-та достойни българи на 2023 година
Майката на убития Ангел Здравков ...
 26.03.2024 10:51

Майката на убития Ангел Здравков от Пазарджик - Михаела, е сред 43-та нови членове на клуба “Достойните българи”, където вече са 875 с големи сърца. Днес на церемония в НДК вестник "24 часа" чества добротво

ЦСКА 1948 победи Хебър в спаринга
ЦСКА 1948 победи Хебър в ...
 23.03.2024 16:39

ПАЗАРДЖИК. Гостите от ЦСКА 1948 победиха Хебър с 4:1 в приятелски двубой, игран на стадион „Георги Бенковски“ в областния град Пазарджик. Попадението за нашите отбеляза Марк-Емилио Папазов в 59-та минута. Дотогава в 4-та минута би

Хебър не се даде в Благоевград, макар и с човек по-малко
Хебър не се даде в ...
 11.03.2024 19:30

БЛАГОЕВГРАД. Ценна историческа точка за Хебър, който в последния мач от 24-ия кръг в efbet Лига Хебър направи хикс - 1:1, срещу негостолюбивия Пирин. След равенството, което е първо в статистиката за нашенци като гости на стадион "Христо