Сребро от Европейската купа по джудо за Денислав Медаров от СК “Кодокан“!
Сребро от Европейската купа по ...
 25.04.2024 10:18

Изключителен успех за Пазарджик, СК „Кодокан“ и Спортното училище – джудистът Денислав Медаров спечели сребърен медал на Европейската купа за юноши младша възраст, която се провежда за първи път в тази възрастова група. В съ

Хебър отписа Купата след 4 гола пасив от Лудогорец
Хебър отписа Купата след 4 ...
 24.04.2024 21:02

РАЗГРАД.  След ярката победа в шампионата, Лудогорец победи Хебър с категоричното 4:0 и в първия исторически за пазарджишкия футбол полуфинал от Sesame Купа на България преди минути. Рик Джонатан отбеляза две попадения в началото на мача, а Д

Кметът: ФК Хебър се тика към фалит, ръководството остана, за да разпродава активите
Кметът: ФК Хебър се тика ...
 30.01.2024 15:31

ПАЗАРДЖИК. „За мен ръководството на Хебър остана в клуба с една единствена цел - да разпродава футболистите, т.е. активите, да усвоява парите от трансферите и след това може би клубът да бъде фалиран. При това по

ОС на БФС свиква футболните клубове на предсезонна среща
ОС на БФС свиква футболните ...
 30.01.2024 09:16

На 2 февруари Областният съвет на БФС-Пазарджик ще проведе традиционната си предсезонна работна среща с футболните клубове от Пазарджишка област, съобщи председателят на Ос на БФС Йордан Линков. Сбирката е насрочена за 18 часа

СКТМ “Брацигово“ с медали от благотворителен турнир
СКТМ “Брацигово“ с медали от ...
 29.01.2024 16:28

На 28 януари Спортен клуб по тенис на маса „Брацигово“ участва в благотворителен турнир по тенис на маса, организиран от СКТМ „Нова Загора“. С много силна и

Титла и общо пет медала за Бадминтон клуб “Георги Бенковски“ – Пазарджик
Титла и общо пет медала ...
 28.01.2024 07:36

ХАСКОВО. На провелото през уикенда зонално лично първенство под 11 години по бадминтон за момчета и момичета състезателите на Бадминтон клуб „Георги Бенковски“-гр.Пазарджик  спечелиха пет медала. Те бяха в състав Димитър Терзиев,

Шампион при дебюта! Злато и сребро за Бадминтон-скуош клуб “Пазарджик“
Шампион при дебюта! Злато и ...
 28.01.2024 07:13

ХАСКОВО. Злато и сребро за Бадминтон скуош клуб "Пазарджик" от Държавното-зонално първенство за деца под 11 години, зона “ Южна България” . В хасковската зала "Спартак" участие взеха 46 момчета и 38 момичета от

Управата на Хебър скочи на столични колеги заради Любо Пенев след днешната контрола на \
Управата на Хебър скочи на ...
 27.01.2024 19:58

Часове след втората контрола на Хебър днес, завършила 2:1 за нашите момчета срещу Марица, ръководството на "зелените" осъди публикации, според които старши треньорът Любо Пенев бил пред напускане на пазарджишкия клуб, а сп