Четвъртък, 03 Дек 2020

Хебърци матираха „Монтана” с 3:1
 30.11.2020 22:01

Волейболистите на „Хебър” надиграха Монтана с 3:1 (25:16, 25:19, 23:25, 31:29) след почти двучасов двубой в зала "Младост" в северозападния град. Така момчетата на Атанас Петров записаха втората си победа в Първата осмица на

Божо Делчев е шампион на националната универсиада
Божо Делчев е шампион на ...
 30.11.2020 12:44

Състезателят на СК „Кодокан” (Пазарджик) Божидар Делчев стана шампион на Националния университетски шампионат. Надпреварата се проведе на 28.11.2020г. в София  при изключителни мерки за безопасност. В категория до 73 кг Бо

Победителят в „Пазарджик Рън” Митко Ценов:  Бягам, за да спечеля!
Победителят в „Пазарджик Рън” Митко ...
 13.09.2020 06:07

ПАЗАРДЖИК. Националният рекордьор на България на 3000 метра стипълчейз Митко Ценов дебютира във веригата „Рън България“ за 2020 година с победа в „Пазарджик рън“. Двукратният европейски шампион Ценов бе зве

Хебър разстреля и Янтра, трети е в класирането
Хебър разстреля и Янтра, трети ...
 12.09.2020 19:50

Хебър е трети във временното класиране на Втора лига след като разгроми с 4:0 гостуващия на стадион „Георги Бенковски“ Янтра (Габрово) за радост на около 2000 зрители в мач от шестия кръг. Това бе трета поредна победа за „зеленит

Дара Стоянова стана държавен вицешампион в „Елит”
Дара Стоянова стана държавен вицешампион ...
 11.09.2020 14:29

СОФИЯ. Нов залп от медали спечели златното момиче на СКХГ „Диляна Прима” на провелото се в зала "София" държавно първенство по художествена гимнастика категория „Елит” за девойки младша възраст. Д

Зала „Хебър” приема ”Ринг Пазарджик” за трети път
Зала „Хебър” приема ”Ринг Пазарджик” ...
 10.09.2020 14:54

За трети пореден път тази събота в областния град ще се състои турнир по бокс “Ринг Пазарджик”. Домакин и организатор е Боксова академия „Тракиец”, а Община Пазарджик е съорганизатор и финансира проявата. Стартът на

Млади ракетомоделисти със злато, Общината им помогна
Млади ракетомоделисти със злато, Общината ...
 10.09.2020 12:43

ЛОВЕЧ-ПЕЩЕРА. Състезателите от Пещерския клуб по ракетомоделизъм завоюваха злато на Националните ученически състезания по ракетомоделизъм, провели се в Ловеч. Участие взеха общо 6 ученици. Те сформираха по един отбор в двете възра

Оборище преодоля Марек за Купата
 10.09.2020 09:43

Футболистите на Оборище се наложиха над Марек с минималното 1:0 и се класираха за следващия кръг за Купата на България. Така при единствената си сносна атака за целия двубой в 44-ата минута Даниел Васев стреля от воле и отбеляза кра

Над 250 участници бягаха в Третото издание на „Пазарджик Рън”
Над 250 участници бягаха в ...
 08.09.2020 17:25

Над 250 участници бягаха в Третото издание на „Пазарджик Рън“, което е част от веригата „Рън България“. Перфектна организация, изключително трасе и много емоции съпътстваха събитието, на което домакин бе парк-остров „

Велинград засия с блясъка и красотата на  Петия национален турнир по спортни танци „Dance and SPA”
Велинград засия с блясъка и ...
 08.09.2020 10:04

Над 160 танцьори от Велинград, Пловдив, Пазарджик, София, Бургас, Смолян, Сливен, Перник , Пещера и Асеновград премериха сили в 9 различни категории и кръгове на Петия национален турнир по спортни танци за купа "Велинград Dance and SPA".

Трябва ли учениците да ходят присъствено на училище?