Берое би Хебър и ни накара да треперим за оцеляване
Берое би Хебър и ни ...
 17.05.2024 22:20

ПАЗАРДЖИК. Хебър загуби от гостуващия Берое в среща от 33-ия кръг на Първа лига и загубата ни тотално стопи козовете ни в битката за оцеляване. Единственото попадение в иначе яловата среща на стадион "Георги Бенковски" бе дело на Ви

Час танци или два часа чистене на дома топят калориите в едно парче козунак
Час танци или два часа ...
 16.05.2024 07:17

Горим излишните килограми със сварено пилешко и риба и ориз на пара, плодовата торта с извара е не по-малко вкусна от традиционната Великденските празници, а и Герг

Нещо уникално се случи в Пазарджик!
Нещо уникално се случи в ...
 14.05.2024 16:32

През изминалия уикенд в спортна зала “Васил Левски” се проведе финалния турнир от държавното първенство за юноши - старша възраст, където отборът на Хебър бе сред осемте финалисти. Пазарджиклии стигна

Приз за Представителен танцов състав „Чавдар“ от един от най-дългогодишните конкурси
Приз за Представителен танцов състав ...
 13.05.2024 13:13

ПАЗАРДЖИК - ГЪЛЪБОВО. Представителен танцов състав „Чавдар“ към Младежки дом - Пазарджик взе участие в един от най-дългогодишните конкурси в страната, на името на великия гъдулар Янко Петро

Аби си тръгва от Хебър – ”Благодаря ви за всичко”, написа сърцатият спец по статистиката
Аби си тръгва от Хебър ...
 13.05.2024 10:53

Статистикът и помощник-треньор на Хеър Айкут Айдън, наричан от всички Аби, си тръгва от любимия клуб. „След 4 години е време да си кажем довиждане. За мен беше чест и удоволствие да бъда част от този отбор и този град! Благодаря ви за всичко

Хебър загуби от Левски, но показа воля -  стана държавен вицешампион!
Хебър загуби от Левски, но ...
 12.05.2024 18:06

ПАЗАРДЖИК Преди минути волейболистите на Хебър U19 загубиха от столичния Левски спора за титлата на държавния финален турнир при юношите старша възраст. Мачът бе затворен при резултат 1:3 гейма (23:25, 29%25, 25:23, 25:12), но през цялот

И санирането буксува заради рокадите по върховете
И санирането буксува заради рокадите ...
 12.05.2024 06:01

ПАЗАРДЖИК. Освен проекта за ремонта на моста на Марица, който буксува заради политическите трусове по върховете на властта, и санирането се бави заради закони „на трупчета“. Както вече писахме,, к

Хебър U19 победи и ЦСКА и отива на полуфинал!
Хебър U19 победи и ЦСКА ...
 10.05.2024 20:06

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър U19! постигнаха трета победа в групата си и се приближиха в битката за титлата в тази възрастова група.  Преди минути "тигрите" се наложиха над ЦСКА с 3:1 гейма и завършиха първи в своята