Браво! Две първи и едно второ места от Световната купа за кикбоксьорите на “Спартак Пазарджик“
Браво! Две първи и едно ...
 25.03.2024 09:24

ЙОЗЕЛО. Два златни медала за Спортен клуб по кикбокс "Спартак Пазарджик" от Световната купа по кикбокс, която се проведе тази седмица в италианския град. В престижното състезание взеха участие 43 държави с 1526 състезатели, а б

На държавното по кикбокс “Спартак Пазарджик“ спечели 4 златни,  1 сребърен и 6 бронзови медали
На държавното по кикбокс “Спартак ...
 11.03.2024 09:38

СТАРА ЗАГОРА Завърши най-голямото провеждано до сега държавно първенство по кикбокс в най-масовия стил лоукик. Състезатели на  Спортен клуб по кикбокс „Спартак-Пазарджик“  изиграха 5 финала, от които спечелиха четири и триумф

За седми път: Спортист №1 на община Панагюрище е Иван Хърков!
За седми път: Спортист №1 ...
 11.01.2024 21:27

ПАНАГЮРИЩЕ. Очаквано самбистът на СК "Бойни спортове" Иван Хърков спечели тазгодишната анкета "Спортист на годината" на Община Панагюрище. На традиционната церемония, която се проведе в зала „Арена Асарел