Хебър приема финалите в Държавното първенство по волейбол при юношите старша възраст
Хебър приема финалите в Държавното ...
 03.05.2024 07:26

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър ще бъде домакин на тазгодишния финален турнир от Държавното първенство по волейбол при юношите старша възраст. Надпреварата ще се проведе в зала "Васил Левски" в Пазарджик между 8 и 12 май. В нея у

“Костал“ победи ОД МВР в рабтурнира по мини футбол, КРЕЗ остана трети - пролетните игри стартираха
“Костал“ победи ОД МВР в ...
 02.05.2024 13:16

ПАЗАРДЖИК. С традиционния турнир по мини футбол „13 века България“ започнаха традиционните Общински работнически игри „Христо Ботев“. Отборът на „Костал“ спечели 46-то издание на надпреварата след като успя да с

Хандбалистките на ХК “Панагюрище“ с държавен бронз от финалите
Хандбалистките на ХК “Панагюрище“ с ...
 29.04.2024 18:43

СЛИВНИЦА. Хандбален клуб „Пангюрище“ спечели бронззовите медали на държавните финали до 19 години. Момичетата на Георги Атанасов и Любка Карагьозова в спор за бронзовите медали победиха ХК „Бъки“ (Габрово) с 26:25 (15:12).

Благо Солов опита с дело да бутне кмета Петър Куленски, не успя /ОБНОВЕНА/
Благо Солов опита с дело ...
 29.04.2024 13:40

ПАЗАРДЖИК. Преди минути съдия Георги Видев от Административния съд отхвърли жалба на общинския съветник от КП "Заедно за силна община" Благо Солов срещу заповед на областния управител Валентина

Балъков излъга Пенев, футболната интрига се завърза
Балъков излъга Пенев, футболната интрига ...
 28.04.2024 17:14

ПАЗАРДЖИК.Хебър загуби от Локомотив (София) и резултатът завърза интригата в групата на борещите се от изпадане. Двубоят от 31-ия кръг на efbet Лига завърши 0:2 за столичани, макар предимството им да не бе осезаемо на терена, включително стат

На държавното за мъже и жени - пореден шампионски успех на “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик“!
На държавното за мъже и ...
 28.04.2024 15:27

СОФИЯ. Две титли и два бронзови медала за "Бадминтон-скуош клуб Пазарджик" от завършилото в зала “Европа” Държавно-лично първенство за мъже и жени - финали (25-28.04.2024 г.). На двойки жени Стефани и Габриела Стое

Вицерепубликанска титла по бокс за СК “Марица“ (Пз) и Спортното училище! Без малко и бронз...
Вицерепубликанска титла по бокс за ...
 28.04.2024 12:04

ПЕТРИЧ. Вицерепубликанска титла и без малко злато за боксьора на „Марица“ (Пз) Радослав Митанков. Съотборникът му Станислав Димитров пък бе близо до бронза, но отпадна на четвъртфинал. Равностойни и интригуващи срещи определиха

Отборът на СУ \
Отборът на СУ "Св. Климент ...
 26.04.2024 19:15

Отборът на СУ "Св. Климент Охридски" с преподавател Илияна Пейковска спечели средношколското състезание "Химичен многознайко", организирано по идея на ръководството на "Биов

Театрализирана игра в  училище припомни защо книгата е като градина, която носиш в джоба
Театрализирана игра в училище ...
 24.04.2024 08:47

ПАЗАРДЖИК. По повод инициативата “ Походът на книгите” , учениците от 2а, 2б и 3б клас на НУ "Никола Фурнаджиев" представиха театрализирана игра на тема: “Защо Кумчо Вълчо няма приятели? “. Гост на събитието бе Ил

Новите фолклорни ризи на ЦПЛР ОДК ще видим в събота на “Пъстроцветна Пещера”