Хебър загуби от Левски, но показа воля -  стана държавен вицешампион!
Хебър загуби от Левски, но ...
 12.05.2024 18:06

ПАЗАРДЖИК Преди минути волейболистите на Хебър U19 загубиха от столичния Левски спора за титлата на държавния финален турнир при юношите старша възраст. Мачът бе затворен при резултат 1:3 гейма (23:25, 29%25, 25:23, 25:12), но през цялот

Браво! Хебър е на финал срещу Левски при старшата възраст!
Браво! Хебър е на финал ...
 11.05.2024 20:20

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър ще играят на финал! Днес "тигрите" победиха отбора на Люлин с 3:0 гейма и са на финал срещу Левски за титлата в първенството на U19! Утре в 16:00 часа в зала "Васил Левски" е големия

Гери Павлова е абсолютна 4-кратна университетска шампионка! Медали и за по-малките бадминтонисти на Неделчо Кесов
Гери Павлова е абсолютна 4-кратна ...
 11.05.2024 15:25

СТАРА ЗАГОРА На 10 и 11 май в зала “ Берое” се проведе Националната универсиада по Бадминтон, която е част Национална универсиада по различните видове спорт на България. Гергана Павлова, която е състезателка на “ Бадминтон-

Хебър U19 победи и ЦСКА и отива на полуфинал!
Хебър U19 победи и ЦСКА ...
 10.05.2024 20:06

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър U19! постигнаха трета победа в групата си и се приближиха в битката за титлата в тази възрастова група.  Преди минути "тигрите" се наложиха над ЦСКА с 3:1 гейма и завършиха първи в своята

Хебър вече е с 2 от 2 победи на финалния турнир U19
Хебър вече е с 2 ...
 09.05.2024 19:38

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър U19 постигна втора победа във финалния турнир на държавното първенство. Преди минути младите "тигри" се наложиха над Берое с 3:2 гейма. Вчера нашите момчета надделяха и срещу Добруджа отново с

Хебър приема финалите в Държавното първенство по волейбол при юношите старша възраст
Хебър приема финалите в Държавното ...
 03.05.2024 07:26

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър ще бъде домакин на тазгодишния финален турнир от Държавното първенство по волейбол при юношите старша възраст. Надпреварата ще се проведе в зала "Васил Левски" в Пазарджик между 8 и 12 май. В нея у

СКБ “Георги Бенковски“ с пробив при жените на държавното по бадминтон
СКБ “Георги Бенковски“ с пробив ...
 29.04.2024 10:18

СОФИЯ. Както вече писахме, от  25 до 28 .04.2024 г. в столичната зала „Европа“ се проведен държавен личен шампионат за мъже и жени по бадминтон. СК „Георги Бенковски“ (Пазарджик) взе участие със седем състезатели: Тодо

На държавното за мъже и жени - пореден шампионски успех на “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик“!
На държавното за мъже и ...
 28.04.2024 15:27

СОФИЯ. Две титли и два бронзови медала за "Бадминтон-скуош клуб Пазарджик" от завършилото в зала “Европа” Държавно-лично първенство за мъже и жени - финали (25-28.04.2024 г.). На двойки жени Стефани и Габриела Стое

Браво! Хебър се класира за финалите под 20 години, ще спори за титлата
Браво! Хебър се класира за ...
 22.04.2024 12:29

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър се класира за финалите на Държавното първенство на България U19 и ще спори за титлата при младежите! Както вече писахме, нашите момчета бяха домакини в група М на предквалификационния турнир. Младоците, които на практ

В откритото първенство на Словакия по бадминтон Гери Павлова прибави 920 точки в Световната ранглиста
В откритото първенство на Словакия ...
 21.04.2024 07:29

БРАТИСЛАВА. На силния международен турнир по бадминтон за мъже и жени в столицата на Словакия състезателката на “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик” Гергана Павлова бе на косъм от медалите. тя стигна четвъртфинал след като по път