Джудистите на СК „Кодокан” и Спортното училище с 14 медала и 2 купи от два международни турнира
Джудистите на СК „Кодокан” и ...
 21.09.2020 18:01

От два международни турнира джудистите на СК „Кодокан” и Спортното училище спечелиха 14 медала и се поздравиха с второ и трето място в отборното класиране. Турнирите се проведоха на 19 и 20 септември в Пловдив и Панагюрище и в тях учас

Европейска титла за Алекс плюс два медала за Емо - радост за \
Европейска титла за Алекс плюс ...
 19.09.2020 08:07

БЪРНО. Алекс Сърнов от СК „Шампион” стана европейски шампион по плуване на първенството на Стария континент за деца с увреждания в Чехия. Съотборникът му Емил Кондев, който е ученик в Спортното училище в Пазарджик, е с два бронзови мед

Тодор Попов: Започваме изграждането на нова зала в Спортното училище
Тодор Попов: Започваме изграждането на ...
 17.09.2020 17:05

Кметът на Пазарджик Тодор Попов подписа договор за изграждането на дългоочакваната зала в двора на Спортното училище. „ Днес е още един добър ден за нашия красив град, защото подписахме договор с нашите дългогодишни партньори - "Т

Спортното училище откри учебната година с нов спорт
Спортното училище откри учебната година ...
 01.09.2020 18:22

ПАЗАРДЖИК. За четвърта поредна година на 1 септември първият звънец удря в Спортното училище в областния град. Това се случи и днес, а тържеството започна в 9:30 и събра в двора на училището педагози, родители, ученици и гости, които станаха свиде

СК „Шампион” спечели Европейската купа Мемориал „Христо Чочев”, Грозданов стана герой
СК „Шампион” спечели Европейската купа ...
 25.08.2020 09:30

ПАЗАРДЖИК. В областния град в два поредни дни се проведе най-важното Държавното първенство по модерен петобой за Купа Мемориал „Христо Чочев”.То е вписано в календара на международната федерация и е с ранг на Европейска купа. В първия

Висока оценка даде президентът на БФХГ Илиана Раева на нашата гимнастичка Дара Стоянова
Висока оценка даде президентът на ...
 23.08.2020 09:38

Висока оценка даде президентът на БФХГ Илиана Раева на нашата гимнастичка Дара Стоянова и нейната треньорка Величка Петкова. Това тя направи след края на Държавното отборно първенс

След 46 години пак откриваме Зоната на здравето
След 46 години пак откриваме ...
 14.07.2020 06:02

Комплексът „връзва” цялостния зелен пояс за спорт и отдих ПАЗАРДЖИК. От 12 часа днес официално ще бъде открит обновеният комплекс “Зона на здравето”. Готови са теренът с ша

Спартаковци са трети отборно на историческото държавно по кикбокс
Спартаковци са трети отборно на ...
 06.07.2020 10:40

Националните селекционери и шефът на федерацията възхитени от организацията ПАЗАРДЖИК. С трето отборно място се поздравиха домакините от спортен клуб по кикбокс "Спартак Пазарджик 2014". Вече писахме, че