Четвъртък, 15 Апр 2021

Хебър поведе с 2:0 в спора за титлата с Нафтата
Хебър поведе с 2:0 в ...
 12.04.2021 18:46

ПАЗАРДЖИК. Втора победа във финалната серия записаха волейболистите на Хебър срещу шампиона Нефтохимик – 3:0 (25:16, 32:30, 25:20), в директния спор за титлата в Суперлигата при мъжете. Така жълто-сините „тигри“

Отличен старт към титлата - Хебър би Нефтохимик в първия финален мач
Отличен старт към титлата - ...
 11.04.2021 18:48

ПАЗАРДЖИК. Отлично започнаха финалната серия волейболистите на Хебър. В зала „Васил Левски“ те победиха Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:1 (25:27, 26:24, 25:15, 25:17 ) в първата среща между двата тима от финалния плейоф в

Хебър надви Монтана в първия полуфинал за Суперкупата
Хебър надви Монтана в първия ...
 02.04.2021 20:09

С победа дебютира начело на ВК Хебър дългогодишният президент и наставник на ЦСКА Александър Попов. „Тигрите“ взеха с 3:1 (28:26, 25:22, 19:25, 25:15) първия полуфинален сблъсък от WINBET плейофите в Националната волейболна лига срещу

След инфарктна драма хебърци отпаднаха от турнира за Купата на България
След инфарктна драма хебърци отпаднаха ...
 18.03.2021 22:05

Волейболните “тигри“ на „Хебър“ бяха на косъм от победа над шампиона „Нефтохимик“ в полуфинала от турнира за Купата на България, но в крайна сметка отпаднаха от надпреварата след загуба с 2:3 (25:18, 2

Хебърци са пестеливи, отстъпиха в последния си мач в Суперлигата
Хебърци са пестеливи, отстъпиха в ...
 14.03.2021 08:23

ПАЗАРДЖИК. Волейболният тим на  Хебър загуби от Левски като домакин с 0:3 (21:25, 25:27, 21:25). Това бе и първият успех на Левски на пазарджишка земя през последните 4 години. Последния мач от редовния сезон в Първата осмица на Суперлигата п

„Тигрите“ на Хебър отстраниха Дунав за Купата (обновена)
„Тигрите“ на Хебър отстраниха Дунав ...
 23.02.2021 19:48

ПАЗАРДЖИК. Волейболният тим на Хебър отива на финалната четворка на турнира за Купата на България след като в четвъртфинала победи с 3:0 като домакин Дунав (Русе) с 3:0 гейма. За по-малко от час и половина „тигрите“ затвориха трит

Хебър прегази шампиона Нефтохимик
 06.02.2021 18:49

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър спечелиха дербито от девети кръг на Първа осмица в Суперлигата при мъжете, надигравайки като домакини Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 (25:16, 25:21, 25:15). След този успех тимът на Атанас Петров, който е актуални

Хебър стъпи накриво – левскарите не сбъркаха у дома
Хебър стъпи накриво – левскарите ...
 03.02.2021 20:21

СОФИЯ. Волейболистите на Хебър допуснаха втора загуба във волейболния елитен шампионат - при гостуването на Левски в столицата. В новата си зала, която носи името на Апостола, „сините“ взеха победата след четири гейма (27:25, 25:21, 23

„Тигрите“ биха Левски в първа контрола
„Тигрите“ биха Левски в първа ...
 16.01.2021 14:37

СОФИЯ. Представителният волейболен отбор на Хебър (Пазарджик) победи като гости Левски (София) с 3:0 гейма в първата си контролна среща за годината. Мачът се игра в новата зала „Левски София“ в столицата.  Двата о