Вижте окончателния преференциален вот за кандидат-депутатите от Пазарджишка област

Днес ЦИК обяви окончателно квотите и имената на депутатите от нашия избирателен район, във вида, в който "Знаме" първи ги оповести - Екатерина Захариева, Димитър Гечев и Стефан Мирев ( ГЕРБ), Пламен Милев и Петя Цанкова (БСП), Станислав

Драган Иванов ще е новият старши треньор на Хебър, след като днес бе обявена раздялата с Атанас Петров. Иванов е част от клуба вече 2 години, като изпълняваше длъжността на методист към волейболната школа на пазарджишкия клуб. Той познава добре об

Атанас Петров пред „Знаме”: Тръгвам си с най-добри чувства
Атанас Петров пред „Знаме”: Тръгвам ...
 18.02.2021 16:28

Разделихме се по взаимно съгласие и с най-добри чувства, макар да останах леко изненадан. Така се разбрахме. Явно наистина сме се изчерпали, защото спечелихме почти всичко, заяви пред „Знаме” досегашният старши треньор на волейболния &

Изненада! Атанас Петров напуска „Хебър” по взаимно съгласие
Изненада! Атанас Петров напуска „Хебър” ...
 18.02.2021 14:46

Изненадваща новина излезе от волейболния Хебър - селекционерът на представителния тим Атанас Петров напуска. Пазарджишкият тим вече няма да бъде воден от досегашния си старши треньор след 5 години съвместна работа. От клуба споделят, че решението

Хебърци взеха своето от Пирин като гости (обновена)
Хебърци взеха своето от Пирин ...
 16.02.2021 19:21

РАЗЛОГ. Волейболистите на Хебър победиха като гост Пирин с 3:0 гейма (27:25, 25:23, 25:12) в мач от десетия кръг на първата осмица в Суперлигата. Разложани оказаха сериозен натиск в първите две части, но след това се пречупиха и момчетата на

Ето пълните постижения на номинираните за Спортист №1 на Пазарджик
Ето пълните постижения на номинираните ...
 14.02.2021 07:21

Олимпийските ни медалисти избраха спортист номер едно на Пазарджик за 2020 година и скриха името му. Кой е победителят и кои са подгласниците му ще стане ясно на 17 февруари (сряда) от 19:00 часа в ДКТ „Константин Величков”. На тазгоди

Хебър прегази шампиона Нефтохимик
 06.02.2021 18:49

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър спечелиха дербито от девети кръг на Първа осмица в Суперлигата при мъжете, надигравайки като домакини Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 (25:16, 25:21, 25:15). След този успех тимът на Атанас Петров, който е актуални

Хебър стъпи накриво – левскарите не сбъркаха у дома
Хебър стъпи накриво – левскарите ...
 03.02.2021 20:21

СОФИЯ. Волейболистите на Хебър допуснаха втора загуба във волейболния елитен шампионат - при гостуването на Левски в столицата. В новата си зала, която носи името на Апостола, „сините“ взеха победата след четири гейма (27:25, 25:21, 23

Добруджа склони глава пред „тигрите“ в петгеймова драма
Добруджа склони глава пред „тигрите“ ...
 30.01.2021 20:27

ДОБРИЧ. След пет драматични гейма волейболистите на Хебър успяха да победят коравия Добруджа и в неговата зала „Добротица“ в етапа на победителите от 8 кръг на Суперлигата. Отделните части завършиха 23:25, 25:21, 25:14, 22:25 и 12:15,

Хебър набира скорост – вече е на четвъртфинал за Купата
Хебър набира скорост – вече ...
 27.01.2021 20:26

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър надиграха категорично като домакини Берое 2016 с 3:0 (25:14, 25:10, 25:22) в мач от трети кръг на турнира за Купата на България и показаха, че са набрали скорост след подготовката и първия официален двубой от Суп