Дългогодишният служител на полицията главен инспектор Павел Вълков е назначен за началник на Районното управление на МВР в Панагюрище. В началото на тази седмица той пое ръководството от старши комисар Петко Шотлеков.
Професионалният път на новият началник е свързан с Районното управление, което сега оглавява, както и с полицейския участък в Стрелча.
(Зн)

