Двама притежаващи наркотици са установени през вчерашния ден. В района на една от улиците в областния град криминалисти от РУ-Пазарджик и колегите им от участък „Лесичово“ проверили 36-годишен пазарджиклия. У него било открито полиетиленово топче със синтетичен канабиноид.
Няколко часа по-късно същата участ сполетяла и 47-годишен жител на пазарджишкия квартал „Изток“. Той също носел в себе си топче със синтетичен канабиноид. Двамата мъже са задържани за срок от 24 часа, а по случаите се водят бързи производства под надзора на прокуратурата, уточняват от ОД МВР-Пазарджик.
(Зн)

