В края на миналата седмица, децата, завършили Детското риболовно училище, получиха своите грамоти и риболовни билети. За много от малките рибари това беше първата среща с въдицата, природата край водата и първият улов – незабравимо преживяване, което ще остане скъп спомен, донесъл усмивки, емоции и първи риболовни успехи. Чрез инициативата децата не само придобиха нови умения, но и научиха важни уроци за грижата към природата, търпението и уважението към живия свят.
От общинската администрация изказват благодарят на Общински детски комплекс – Пазарджик, на директора Емилия Спасова и на Андон Андонов от СЛРД „Сокол“ – Пазарджик за отдадеността и усилията, с които превръщат Детското риболовно училище в любимо и вдъхновяващо преживяване за все повече деца. На младите рибари пък пожелават много успехи, незабравими моменти сред природата и на слука.
(Зн)

