Понеделник, 20 Яну 2025
 
Регионът

Ремонтират водопровод на панагюрска улица

  08.11.2024 14:47             
Ремонтират водопровод на панагюрска улица

Изпълнението на дейностите на обект „Основен ремонт/подмяна на водопровод и благоустройство на ул. „Георги Манев“ вече е в ход. На нея ще бъдат ремонтирани 135 м. и още 60 м. на ул. „Тупик“, съобщават от Община Панагюрище.

Основните цели при реализацията на този ремонт са няколко – чрез него ще се подобри градската среда, ще се създадат по-добри условия за живот, ще се подобри качеството на водоподаването и средата ще стане по-достъпна за хора с увреждания и родители с колички.

Като цяло изпълнението на заложените дейности ще спомогне за подобряване на условията за живот. Затова се счита, че инвестициите, които обществото влага в подобренията на градската среда, се възвръщат под формата на по-добро качество на живот.

(Зн)


Свързани
Последни новини
Анкета
Обяви

СДРУЖЕНИЕ "БЪДЕЩЕ" ТЪРСИ РЕХАБИЛИТАТОР - НА 8 ЧАСА, С ДОБРО ЗАПЛАЩАНЕ. 0879 001 031

ПРЕДЛАГАМ ПОЧАСОВО ГЛЕДАНЕ НА ХОРА. 0876 70 68 53

Курсове от 150 часа по „Пчеларство”, „Растениевъдство”, „Животновъдство” Курс „Агроекология” – ОКОС- 30 часа. Курс „Професионални потребители на продукти за растителна защита от професионална категория на употреба” - 30 часа. Център за професионално обучение „Виктория –ПМ”, провежда обучения за земеделски производители в дистанционна форма, без откъсване от работа. Придобитите удостоверения служат при кандидатстване по всички проекти и мерки към ДФЗ. За повече информация: 0879/408-773,052/710-454, 0889/695-125. Email: [email protected], сайт: www.viktoria-pm.com
Всички