Хебър би Септември, има шанс да остане в елита

26.05.2023 20:12

Хебър извоюва важен успех днес, след като победи с 3:1 Септември София в мач от 33-ия кръг на efbet Лига. И двата тима се борят за оцеляване в елита на страната, а след днес Хебър е преди съперника си - 14-и с 26 точки.

Нашите поведоха в резултата с попадение на Георги Търтов в добавеното време на първата част, а три муните след като Кристиян Пешов изравни за Септември, Алекс Серано отбеляза втори гол за Хебър. Стефан Цонков оформи крайното 3:1 две минути преди края на срещата.

Мачът се игра на стадион „Георги Бенковски“, а на треньорските скамейки бяха Любослав Пенев и Красимир Балъков.