Хебър направи хикс със Септември

04.11.2022 20:30

СОФИЯ. Футболистите на Хебър и Септември и Хебър си поделиха по точка в мач от 17 кръг на Първа лига, в който пазарджиклии бяха гости. Двата тима завършиха при резултат 1:1 на стадион „Васил Левски“. Столичани трябва повече да съжаляват за изпуснатата победа, но и ние имахме своите положения. През първата част добри възможности пропуснаха Мартин Петков и Димитър Костадинов, като гол на последния бе отменен за засада. В 27 минута грешка в отбраната на Септември  бе наказана, като Георги Търтов отбеляза за 0:1.

След почивката домакините продължиха да бъдат по активни на терена, като Мартин Петков и Димитър Костадинов отново пропуснаха отлични положения. В 77 минута Реди Каса подаде към Атанас Кабов, който стреля и изравни резултата за 1:1.Септемврийци имаха възможност за победно попадение минути по-късно, но Петър Дебърлиев отрази изпълнение на фаул от Димитър Костадинов.