Хебър с хикс при дебюта на Манчев

24.09.2022 17:34

СОФИЯ. Владимир Манчев дебютира като треньор на Хебър с равенство срещу Славия, макар и в неофициален мач. Двата тимазавършиха наравно 1:1 в приятелски спаринг, който се проведе на стадион "Александър Шаламанов". В шестата минута Кристиан Добрев чрез самостоятелен рейд преодоля защитата на домакините и стреля опасно, но топката мина над вратата. Хебър откри резултата пет минути по-късно, когато Арсенио Валпорт се измъкна от опеката на защитата, остана очи в очи с Георги Петков и с прецизен изстрел удар отбеляза. Славия изравни в 41-ата минута, когато Христо Попадийн центрира отдясно и Ахмед Ахмедов нанесе тежък, за да свари неподготвен стража на Хебър (Пазарджик) Н'Диае. Новото попълнение на тима полузащитник Хебър Алехандро Серано направи неофициален дебют за пазарджиклии в 72-ата минута на мача, появявайки се на мястото на Венсан Марсел.

Хебърци продължават първенството на 29 септември с гостуване на Арда (Кърджали) от 20:15 часа.