Четвъртък, 09 Дек 2021
 
Избори 2021 Регионът

27 партии и коалиции с 215 кандидати се регистрираха в РИК-Пазарджик

  13.10.2021 16:49             
27 партии и коалиции с 215 кандидати се регистрираха в РИК-Пазарджик

От 13 многомандатен избирателен  район-Пазарджик регистрирани за участие в изборите на 14 ноември са общо 27 партии и коалиции с 215 кандидати за народни представители. Единствено БЗНС не са регистрирали нито листа, нито участват в коалиция. Това стана ясно днес, когато Районната избирателна комисия даде първия си брифинг по повод предстоящите избори за президент, вицепрезидент и народни представители. Председателят на РИК Йордан Кожухаров и говорителят Антони Върбев поясниха, че все още няма методически указания от ЦИК за провеждането на изборите, няма и яснота по искания по-голям брой на машините за гласуване, за де се гарантира обучението на членовете на СИК. Освен за обучение на членовете, машините ще се ползват и за пробно гласуване от страна на гражданите, поясни Йордан Кожухаров. И той, и говорителят на РИК се ангажираха текущо да информират медиите в избирателния ден и след пристигането на протоколите от вота в деня на изборите. Нещо, което липсваше от страна на РИК в предишните избори.

По-долу поместваме листите с кандидатите за народни представители на партиите и коалициите, регистрирани в РИК-Пазарджик. Те са подредени са по реда на тяхната регистрация в Районната избирателна комисия.

                 

ПП „ПРАВОТО“ 

Име, презиме и фамилия

  1.  

Красимир Борисов Криводолски

 

КП „ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!“ 

Име, презиме и фамилия

1

Мая Божидарова Манолова - Найденова

2

Никола Николов Вапцаров

3

Чавдар Стоянов Чавдаров

4

Златка Петрова Цвеева - Анчева

5

Кремена Минюва Йорданова

6

Тодор Иванов Джамбов

7

Борис Георгиев Станков

8

Георги Красимиров Кръстев

9

Мария Георгиева Владова

10

Николай Василев Илиев

11

Антония Тодорова Найчева

12

Екатерина Георгиева Филипова

13

Ларина Тодорова Тодорова

14

Мария Божидарова Драганова - Велева

15

Цоко Георгиев Цоков

 

КП „ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС „РАДИКАЛИ“ и БНДС „ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ“  

Име, презиме и фамилия

1

ВЕСЕЛИН СТЕФАНОВ СОТИРОВ

2

АНГЕЛ ДИМИТРОВ  ТАШЕВ

3

ДИМИТЪР ПЕТКОВ СТОЙЧЕВ

4

СЕРГЕЙ  ВЛАДИМИРОВИЧ СУСЛИКОВ

5

ИВАН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ

 

КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

Име, презиме и фамилия

1

Антоанета Димитрова Цонева

2

Александра Красимирова Стеркова

3

Любомир Ангелов Гечев

4

Васил Николов Тодев

5

Кристин Кръстьов Кроснаров

6

Бранимир  Асенов Манушов

7

Стоил Трифонов Гигов

8

Костадин Стефанов Деянов

9

Таня Койчева Андреева

10

Здравко Милчев Минчев

11

Иван  Тодоров Хрисин

12

Николай Евтимов Янев

13

Петър Христов Цикалов

 

ПП “БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

Име, презиме и фамилия

1

Иван Иванов Търпоманов

2

Траянка Чернева Георгиева

3

Чириса Тодорова Георгиева

4

Кирил Запринов Ламбрев

 

КП „Продължаваме Промяната“

Име, презиме и фамилия

1

Ивайло Валентинов Шотев

2

Петър Николаев Куленски

3

Данчо Василев Гурдев

4

Василена Димитрова Загорска

5

Евгени Ванев Найденов

6

Камен Каменов Манев

7

Виктория Спасова Димитрова

8

Ивайло Ангелов Иванов

9

Александра Асенова Попова

 

ПП „МИР“

Име, Презиме , Фамилия

1

Димитър Методиев Иванов

2

Христо Димитров Христосков

3

Банко Стоянов Банков

4

Моника Симеонова Борисова

5

Красимир Банков Банков

 

 

КП„НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“

Име, презиме и фамилия

1

Димитрина Георгиева Кацарова 

2

Иванка  Александрова  Николова 

3

Александър Тони Палийски 

4

Мая Константинова Пейчинска

5

Славейко Георгиев Миличин 

6

Ивайло Спасов Спасов 

7

Николай Тошков Грънчаров 

 

ПП „ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

име, презиме, фамилия

1

Стефан Иванов Балабанов

2

Георги Димитров Коприщенов

3

Кузо Георгиев Божинов

4

Николай Любомиров Богданов

5

Петър Георгиев Мулешков

6

Николай Стефанов Лазаров

7

Румен Иванов Хаджийски

8

Кирил Николов Ибров

9

Георги Иванов Зонгов

10

Онник Антраник Мардиросян

11

Татяна Борисова Попатанасова

12

Стоян Ангелов Влахов

13

Николай Емилов Донов

14

Костадин Веселинов Марков

15

Екатерина Петрова Кормушева

16

Атанаска Николова Дамянова

17

Трепка Ангелова Хендерсън

18

Станимира Стефанова Димова

 

 

ПП „АТАКА“

Име, презиме и фамилия

1

Цанко Кирилов Бангьозов

2

Петър Петров Белчев

 

ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“

Име, презиме и фамилия

1

Стоян Николов Таслаков

2

Красимир Рангелов Гълъбов

3

Иван Русинов Маринов

4

Светослав Ангелов Александров

5

Цвятко Константинов Стефанов

6

Евелин Тенев Петков

7

Мирослав Юлиянов Куртев

8

Десислава Илиева Георгиева

9

Иван Илиев Тодев

10

Николай Лазаров Бадев

11

Павел Борисов Александров

12

Огнян Иванов Петров

13

Митра Николова Чопева

14

Цветелина Запрянова Мечкова

15

Ненко Иванов Дадански

16

Лъчезар Атанасов Стефанов

17

Илия Луков Немски

18

Магдалена Любенова Дамянова

 

КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“

Име, презиме и фамилия

1. 

Драгомир Велков Стойнев

2. 

Петя Николаева Цанкова

3.

Маргарита Иванова Григорова-Киричева

4.

Симеон Петров Симеонов

5.

Стойко Стойчев Стефанов

6.

Диана Маринова Варникова-Милчева

7.

Александър Николов Чалъков

8.

 Димитър Йорданов Жилков

9.

Димитър Ангелов Налбантов

10.

Стефка Петрова Пенева

11.

Гурко Георгиев Митев

12.

Георги Николаев Петров

13.

Веска Димитрова Андонова

14.

Георги Иванов Янкулов

 

ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА“

Име, презиме и фамилия

1

Любен Иванов Колев

2

Траян Иванов Баждаров

3

Ангел Янакиев Риджаков

4

Тодор Иванов Цопанов

5

Мария Любенова Колева

6

Силвия Зафирова Джонева

7

Радослав Ангелов Сукиязов

8

Ангел Радославов Сукиязов

9

Галина Стоянова Котова

10

Георги Петров Пешков

 

ПП „РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“

Име, презиме и фамилия

1.

Андриан  Димитров  Атанасов

2.

Елисавет  Христов Гангов

3.

Мирослав Владимиров  Василев

4.

Спас Цветанов Шиков

5.

Георги  Илиев  Йорданов

6.

Емил Венков Николов

 

ПП „ГЛАС НАРОДЕН“

Име, презиме и фамилия

1

Добромир Славейков Йорданов

2

Димитър Иванов Зойнов

 

КП ГЕРБ – СДС

Име, Презиме, Фамилия

1

Екатерина Спасова Гечева – Захариева

2

Найден Тодоров Шопов

3

Димитър Иванов Гечев

4

Валери Стефанов Вълков

5

Лозана Илиева Василева

6

Стефан Неделчев Мирев 

7

Валентина Асенова Кайтазова

8

Илиян Красимиров Траянов

9

Стоян Димитров Вълков

10

Малина Георгиева Консулова – Златева 

11

Петър Николаев Спасов

12

Георги Петров Дойчев

13

Димитър Ангелов Балабанов

14

Лидия Трендафилова Панайотова

15

Мария Стефанова Шопова - Кънчева 

16

Красимира Спасова Пейчева 

17

Стоил Валериев Малинов

18

Борис Димитров Димитров 

 

Политическа партия  БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)

Име, Презиме, Фамилия

1

Тони Димитров Баждаров

2

Цветан Николов Тодоров

 

Политическа партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД “

Име, Презиме, Фамилия

1

Станислав Светозаров Балабанов

2

Тинко Василев Василев

3

Александър Стайков Марков

4

Георги Славчев Млеканов

5

Веселка Борисова Фиданова-Иванова

6

Мария Любомирова Гагова

7

Тодор Запрянов Косов

8

Иван Стойчев Генов

9

Димитър Илиев Данчев

10

Пламен Стоянов Панчев

11

Рашко Атанасов Ганчев

12

Борислав Венциславов Богословов

13

Здравка Иванова Гювенч

 

Политическа партия „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“

Име, Презиме, Фамилия

1

Христо Николов Дунчев

2

Димитър Спасов Чавдаров

3

Светослава Иванова Горанова

4

Димитър Стоянов Вълков

 

Политическа партия „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

Име, Презиме, Фамилия

1

Йордан Кирилов Цонев

2

Сюлейман Махмуд Кичиков

3

Осман Акчай Мурадов

4

Небие Исмет Кабак

5

Цанко Бенчов Молов

6

Траян Ромеов Ангелов

7

Мустафа Фейзи Алиш

8

Бюрхан Неждет Шериф

9

Мехмед Мустафа Бандьо

10

Фатме Салих Молаахмед

11

Ивайло Костадинов Личев

12

Фатма Себайдин Исаева

13

Веселина Николаева Димитрова

14

Искро Фердов Бейков

15

Хюсеин Мюмюн Дурмуш

 

Политическа партия „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

Име, Презиме, Фамилия

1

Иван Георгиев Столинчев

2

Елиана Андонова Бонева

3

Йорданка Атанасова Димитрова

4

Димитър Николов Петков

5

Янко Петков Василев

6

Марина Боянова Веселинова

7

Мариян Сашев Иванов

8

Теодор Димчов Богданов

9

Васил Йорданов Футлев

10

Георги Петров Велинов

11

Никола Благовестов Коджаниколов

 

Политическа партия „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

Име, Презиме, Фамилия

1

Пенка Петкова Караджова-Стоянова

2

Алек Христов Александров

3

Христо Петков Петков

4

Делка Колева Йорданова

 

Политическа партия „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“

Име, Презиме, Фамилия

1

Александър Иванов Атанасов

2

Георги Иванов Георгиев

   

Политическа партия „БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ“

Име, Презиме, Фамилия

1

Петър Иванов Петров

2

Петя Савова Петрова

 

ПП ВОЛЯ

Име, Презиме, Фамилия

1

Дора Стоянова Христова

2

Янко Юриев Пашов

3

Атанаска Ангелова Пенчева-Балутева

4

Христо Петков Христов

5

Десислава Тодорова Тодорова

6

Алина Събева Иванова

7

Силвия Василева Вълкова

8

Боян Йорданов Кулев

9

Светлана Ганчева Бичева

10

Марияна Ангелова Георгиева

11

Даниела Петкова Мущанова

12

Кристина Петрова Хонгова

     

ПП ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

Име, Презиме, Фамилия

1

Наташа Христоскова Данаилова

 

ПП БРИГАДА

Име, Презиме, Фамилия

1

Сафидин Ахмедов Имамов

2

Румен Георгиев Петков


Свързани