Хебър и Загорец направиха реми

23.01.2021 15:55

ХИСАРЯ. При резултат 2:2 завърши третата контрола на Хебър. Футболистите на Николай Митов направиха 2:2 със Загорец (Нова Загора). Отборът на Мирослав Миндев, който отстрани „зелените“ в за Купата на България миналата година, вкара изравнителното попадение за крайния резултат след почивката, когато хебърци излязоха и този път с чисто обновен състав.

Пръв резултата откри тимът от Пазарджик чрез Георги Търтов, който бе точен  в 7-а мин Осем минути по-късно новозагорци изравниха чрез Димитър Видев. Резултатът обаче отново претърпя бърза метаморфоза след като Живко Петков бе точен от дузпа в 21-та минута. В 56-та мин. последното попадение вкара Александър Хардалов и така върна статуквото за крайното 2:2.

Хебър ще играе четвъртия си спаринг в сряда, когато гостува на Берое в Стара Загора.