Четвъртък, 28 Мар 2024

Владимир Манчев гостува на НУ “Никола Фурнаджиев“
Владимир Манчев гостува на НУ ...
 27.03.2024 07:41

ПАЗАРДЖИК. Вчера гост в НУ "Никола Фурнаджиев" бе известният пазарджишки футболист Владимир Манчев. Бившият треньор на "Хебър", играл в отбора на ЦСКА, във Франция и Испания, сподели с малките ученици за победите,&nbs

ЦСКА 1948 победи Хебър в спаринга
ЦСКА 1948 победи Хебър в ...
 23.03.2024 16:39

ПАЗАРДЖИК. Гостите от ЦСКА 1948 победиха Хебър с 4:1 в приятелски двубой, игран на стадион „Георги Бенковски“ в областния град Пазарджик. Попадението за нашите отбеляза Марк-Емилио Папазов в 59-та минута. Дотогава в 4-та минута би

От Хебър зоват: Ела на мача довечера!
От Хебър зоват: Ела на ...
 13.03.2024 09:41

Както писахме, днес волейболният Хебър ще изиграе последния си домакински мач от сезона срещу Раковски (Севлиево). Двубоят е с начален час 18:00 ч. и ще се играе в спортна зала “Васил Левски”. Това е и един от ключовите сблъсъци за паз

ВК Хебър има всички шансове да оцелее в елита - най-важните мачове предстоят!
ВК Хебър има всички шансове ...
 09.03.2024 12:08

Довечера волейболният Хебър гостува на Нефтохимик от 18:00 часа. Ако нашите "тигри" победят, това ще е изненадата на кръга, но дори и да не успеят, е много важно да вземем поне един от останалите два мача от първия етап на първенството -

СКТ “Панагюрище“ впечатли в А група с подмладения женски отбор
СКТ “Панагюрище“ впечатли в А ...
 08.03.2024 16:05

И при мъжете четата на Борис Влахов е най-голобрадата В Пловдив се проведе третият турнир по тенис на маса на „А“ Републиканска група – Жени, а подмладеният почти изцяло отбор на СКТ „Панаг

Девет кандидатури за новия УС на Хебър, всички искат Румен Димитров за председател, той не ще /СНИМКИ/ - обновена
Девет кандидатури за новия УС ...
 05.03.2024 15:10

ПАЗАРДЖИК. В момента на извънредното общо събрание на Хебър 1918 девет кандидатури се обсъждат за попълване на новия 5-членен състав на Управителния съвет на Хебър, като приоритет при подбораа на номинациите е членовете на новата управа да помагат

След жребия: Труден съперник се падна на Хебър за Купата!
След жребия: Труден съперник се ...
 29.02.2024 19:54

Преди минути бе теглен жребият за полуфиналните срещи в Sesame Купа на България. Той определи Хебър да играе за първи път в тази фаза на турнира, а негов съперник е Лудогорец. Първата топка отреди разградчани да бъдат домакини

Мазан официално напусна Хебър
 23.02.2024 12:01

Както се и очакваше, защитникът на Хебър Робърт Мазан официално напусна Хебър, за да премине по негово желание със свободен трансфер в състава на ФК Паневежис, Литва. Днес крайният защитникразтрогна договора си с пазарджишкия клуб "по взаимно

В Топ 3 на България е волейболната школа на Хебър
В Топ 3 на България ...
 21.02.2024 18:41

В Топ 3 у нас е волейболната школа на Хебър, съобщиха с гордост от клуба. В школата на Хебър тренират близо 300 деца, като 204 от тях са картотекирани и участват в състезателния процес. Малките "тигри" имат 12 представителни отбора - 6 в

Двама шампиони на СК „Кодокан“ отиват на Европейското по джудо
Двама шампиони на СК „Кодокан“ ...
 20.02.2024 08:44

Никола Марков и Христо Димитров са състезателите, които с отличното си представяне на Държавния личен шампионат за кадети в Пазарджик получиха правото да се състезават на Европейското първенство по джудо. Шампионатът п