Тенис клуб “Панагюрище“ - извор на шампиони с църцарикане на спонсори
Тенис клуб “Панагюрище“ - извор ...
 16.04.2024 07:38

Преди часове тенисистите спечелиха сребърните медали на държавното ПАНАГЮРИЩЕ. Тенисът на маса е емблематичен за средногорския град, а ТК „Панагюрище“ е марката, която работи на широка основа с под

На държавното по бокс: Двама шампиони от двама участници за БК “Марица“!
На държавното по бокс: Двама ...
 14.04.2024 16:43

ПЛЕВЕН. Двама шампиони от общо двама участници за Боксов клуб „Марица“ (Пазарджик)! Това е равносметката от Държавното лично отборно първенство и Купа България за ученици. Стоян Христосков и Симеон Спасов, които са седмокласници в Спор

Сестри Стоеви се класираха на пети пореден еврофинал
Сестри Стоеви се класираха на ...
 13.04.2024 18:28

СААРБРЮКЕН. Състезателките на “Бадминтон-скуош клуб Пазарджик” Стефани и Габриела Стоеви се класираха за финала на двойки жени на провеждащото се в немския град Европейско първенство по бадминтон за мъже и жени, за радост на трень

Стефани Попова спечели голямата награда от международния конкурс “Little Miss & Mister Galaxy 2024\
Стефани Попова спечели голямата награда ...
 10.04.2024 09:58

БАНСКО. Седмокласничката от ОУ „Проф.Иван Батаклиев“ и състезателка в мажоретен състав „Мистерия“ – Стефани Попова е носителка на голямата награда от международния конкурс

Григор вече се цели в титла от Големия шлем - убеден е тенис треньорът от Панагюрище Кристин Цветанков
Григор вече се цели в ...
 10.04.2024 08:03

И Дани Валвердо ми каза, че нашият тенисист е във възходяща линия ПАНАГЮРИЩЕ. Председателят и треньор в ТК „Панагюрище“ Кристин Цветанков може с часове да анализира играта на Григор Димитров. Роден

Над 350 деца и младежи, омагьосани от театъра, на „Океан от любов“ тази година
Над 350 деца и младежи, ...
 01.04.2024 18:26

Пазарджишкият фестивал вдъхнови подобни форуми в Раковски и Стара Загора За 18 година Пазарджик бе домакин на Младежкия театрален фестивал "Окен от любов"

Отново отличници: СК “Шампион“ с титла и четири бронзови купи при големите възрасти в петобоя!
Отново отличници: СК “Шампион“ с ...
 01.04.2024 08:24

СОФИЯ. След Пазарджик и Варна петобойците на СК „Шампион“ (Пз) демонстрираха обичайната класа и на завършилото Държавно първенство под 22 години, мъже и жени в столицата, макар и в редуциран откъм титуляри състав. Състезателите на Анна

Триумф на СК “Олимпиец“ на държавното - отборна титла на жени и 3 вицешампионски купи, златен дубъл на Денина!
Триумф на СК “Олимпиец“ на ...
 31.03.2024 19:24

СОФИЯ. Пазарджишкият спортен клуб "Олимпиец" направи фурор на завършилото Държавно първенство по модерен петобой за младежи и девойки до 21 години, мъже и жени, което се проведе в столицата вчера и днес. В отборното класиране&n

Дара  влезе в звездния отбор на “Илиана“, спечели шампионската титла/ВИДЕО/
Дара влезе в звездния ...
 30.03.2024 08:45

Пазарджишката "златна" гимнастичка Дара Стоянова заслужено зае място в звездния отбор на СК „Илиана“ и с него участва в Държавното отборно първенство категория „Елит“, което се провежда от 27 до 31 март

Браво! Две първи и едно второ места от Световната купа за кикбоксьорите на “Спартак Пазарджик“
Браво! Две първи и едно ...
 25.03.2024 09:24

ЙОЗЕЛО. Два златни медала за Спортен клуб по кикбокс "Спартак Пазарджик" от Световната купа по кикбокс, която се проведе тази седмица в италианския град. В престижното състезание взеха участие 43 държави с 1526 състезатели, а б