Четвъртък, 25 Апр 2024

Хебър отписа Купата след 4 гола пасив от Лудогорец
Хебър отписа Купата след 4 ...
 24.04.2024 21:02

РАЗГРАД.  След ярката победа в шампионата, Лудогорец победи Хебър с категоричното 4:0 и в първия исторически за пазарджишкия футбол полуфинал от Sesame Купа на България преди минути. Рик Джонатан отбеляза две попадения в началото на мача, а Д

Стартира мащабна безплатна скринингова кампания за рак на дебелото черво
Стартира мащабна безплатна скринингова кампания ...
 21.04.2024 07:52

Инициативата e на фондация „Лъчезар Цоцорков“ Безплатна национална скринингова кампания за рак на дебелото черво започ

Лудогорец подчини Хебър с 3 безответни гола
Лудогорец подчини Хебър с 3 ...
 20.04.2024 19:50

ПАЗАРДЖИК. Шампионът Лудогорец победи с 3:0 Хебър на стадион "Георги Бенковски" в мач от последния 30-и кръг на редовния сезон в efbet Лига и оставиха Хебър на 13-то място с 30 точки. Хебърци паднаха с една позиция след като Пирин направ

Ще се спъне ли днес “Лудогорец“ в Пазарджик в търсене на 13-та си поредна победа?
Ще се спъне ли днес ...
 20.04.2024 12:22

Каквото и да се случи, хебърци направиха сезон за златна марка Може ли "Хебър" да спъне днес "Лудогорец", който ще търси 13-та поредна победа в гонене на подобряването на собствения си реко

През уикенда: Хебър приема турнир за старшата възраст и има шанс за финалите
През уикенда: Хебър приема турнир ...
 18.04.2024 18:22

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър ще бъде домакин на предквалификационния турнир от Държавното първенство за юноши старша възраст, който ще се проведе този уикенд на 20-и и 21-ви април в спортна зала “Васил Левски”. Двубоите са част о

По-малко от седмица до финала на конкурса за \
По-малко от седмица до финала ...
 18.04.2024 16:24

Остава по-малко от седмица до крайният срок за участие в конкурса на "Биовет" АД за "Най-добре зацветен двор". В него право на участие имат всички жители на Пещера, Радилово и Капитан Димитрие

Дългогодишен служител на РУ-Пещера се пенсионира
Дългогодишен служител на РУ-Пещера се ...
 18.04.2024 16:03

Днес служителите от РУ-Пещера изпратиха в заслужена почивка своя дългогодишен колега и приятел инспектор Ангел Пехливанов. В последния си работен ден преди пенсиониране инспектор Пехливанов бе уважен от цялото ръководство и от редовите служители н

Предизвикан спомен: Как предсказах водните апокалипсиси в България
Предизвикан спомен: Как предсказах водните ...
 11.04.2024 07:42

От години в Пловдив се провежда (вече със затихващи функции) международното специализирано изложение "Природа, лов, риболов", на което като журналист съм бивал от самото начало. Това изложение се превръщаше  безспорно в празник и за

Маестро Григор Паликаров: Симфоничният оркестър е бялата лястовица, нека не я убиваме
Маестро Григор Паликаров: Симфоничният оркестър ...
 11.04.2024 07:12

Да се мисли за оркестъра като за финансов минус на бюджета на Общината, е примитивно и неоснователно ПАЗАРДЖИК. В сайта на „Знаме“ вече