Четвъртък, 18 Апр 2024

По две първи, втори и трети места от Държавния шампионат за джудистите от „Кодокан“
По две първи, втори и ...
 16.04.2024 08:49

ПЛОВДИВ-ПАЗАРДЖИК. С невероятен успех се поздравиха джудистите на СК „Кодокан“. На проведения Държавен личен шампионат за мъже и жени до 23 години те завоюваха престижните две първи, две вт

На държавното по бокс: Двама шампиони от двама участници за БК “Марица“!
На държавното по бокс: Двама ...
 14.04.2024 16:43

ПЛЕВЕН. Двама шампиони от общо двама участници за Боксов клуб „Марица“ (Пазарджик)! Това е равносметката от Държавното лично отборно първенство и Купа България за ученици. Стоян Христосков и Симеон Спасов, които са седмокласници в Спор

Методи Илиев с рекордните 14 тройки в една среща в ББЛ
Методи Илиев с рекордните 14 ...
 01.04.2024 15:34

ПЛОВДИВ. Баскетболният тим на Хебър Пазарджик разката последния в класирането отбор на 3.6.9 с резултат 116:61 в поредна среща от 19-и кръг на шампионата на регион юг в А група на ББЛ. Най-интересното в срещата беше от

Честит рожден ден, Дара! Грацията ни си подари 4 медала за празника
Честит рожден ден, Дара! Грацията ...
 24.03.2024 08:39

Днес „златната грация" а Пазарджик Дара Стоянова празнува своя 16-ти рожден ден. За празника тя си направи най-добрия подарък – четири златни медала и специалния приз „Пируетът на Стаурн“ от турнира по художествена гим

Два медала за боксьорите на “Марица“ и Спортното училище от Държавното и Купа “България“
Два медала за боксьорите на ...
 16.03.2024 07:57

БОТЕВГРАД. Два медала спечелиха боксьорите на Боксов клуб „Марица“ (Пазарджик) и на Спортното училище в областния ни град от завършилото Държавно лично отборно първенство за юноши (15-16 години) и Купа „България“. В продълж

Днес Хебър ще спира 23-годишна серия на Левски
Днес Хебър ще спира 23-годишна ...
 04.03.2024 11:11

В днешното гостуване на Левски на стадион "Георги Бенковски" срещу Хебър "сините" ще защитават 23-годишна серия срещу "гробарите". В двубоя от 17:30 часа столичани ще искат да вземат реванш от Хебър, ко

За историята! Хебър отива на полуфинал за Купата!
За историята! Хебър отива на ...
 28.02.2024 16:35

ПАЗАРДЖИК. Хебър победи Пирин с 2:1 в четвъртфинала от турнира за Sesame Купа на България и то напълно заслужено! За пръв път в своята 106-годишна история представителният ни тим отива на полуфинал в турнира за Купата на България, както и за пръв

Седма държавна титла по самбо за Иван Хърков, бронз за Иван Стоев
Седма държавна титла по самбо ...
 26.02.2024 16:58

ПАНАГЮРИЩЕ. За седми пореден път Иван Хърков стана държавен шампион по самбо при мъжете. Спортист номер едно на общината и състезател на „Бойни спортове“-Панагюрище с лекота стигна до титлата в кат. до 79 кг и бе избран за най-добрия с

Хебър хвърли бомбата! 2:1 на “Лаута“! /ОБНОВЕНА/
Хебър хвърли бомбата! 2:1 на ...
 24.02.2024 14:59

ПЛОВДИВ. Футболистите на Хебър хвърлиха бомбата в 22-я кръг на efbet Лига. Четата на Любо Пенев побе Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в инфарктен мач, а победният гол дойде в 11-ата минута на добавеното време на втората част. "С

Отпразнуваха 70-годишнината на СКТМ ”Локомотив” (Септември)
Отпразнуваха 70-годишнината на СКТМ ”Локомотив” ...
 22.02.2024 08:06

Заслужилият треньор Гаро Агопян е превърнал в музей единствената зала за тенис на маса н България СЕПТЕМВРИ. Преди дни в общинския център отпразнуваха 70-годишнината на Клуб по тенис на маса „Локомотив&rdquo