Ботев Враца се наложи с две спорни дузпи над Хебър, Любо Пенев “сложи летните гуми“ на колеги
Ботев Враца се наложи с ...
 30.03.2024 18:54

ВРАЦА. Хебър загуби с 2:3 гостувнето си на Ботев (Враца) в двубой от 26-ия кръг на efbet Лига, като два от головете на домакините паднаха от дузпи, като и двете бяха спорни. Така врачани прекъснаха черната си серия от 7 поредни мача без победа в е

Хебър с ценна победа! Николас Пенев герой на мача, татко му лаконичен
Хебър с ценна победа! Николас ...
 17.03.2024 18:19

ПАЗАРДЖИК. Ценни три точки за Хебър след победата с 1:0 над Арда (Кърджали) на стадион "Бенковски" в среща от 25-ия кръг на efbet Лига. Така Хебър е на 12-о място в таблицата с 27 точки. Арда остава на седма позиция с 35, а "зеленит

Хебър затрудни Левски, но загуби с 0:1
Хебър затрудни Левски, но загуби ...
 04.03.2024 19:28

ПАЗАРДЖИК. Хебър се опъна на Левски, но допусна минимална загуба с 0:1 в корав мач, който затвори 23-ия кръг на Първа лига, превръщайки се в своеобразен дуел между двамата треньори, родени в Добрич – Любослав Пенев и Николай Костов. Така &qu

Хебър хвърли бомбата! 2:1 на “Лаута“! /ОБНОВЕНА/
Хебър хвърли бомбата! 2:1 на ...
 24.02.2024 14:59

ПЛОВДИВ. Футболистите на Хебър хвърлиха бомбата в 22-я кръг на efbet Лига. Четата на Любо Пенев побе Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в инфарктен мач, а победният гол дойде в 11-ата минута на добавеното време на втората част. "С

“Тигрите“ не успяха и срещу Монтана в efbet Супер Волей
“Тигрите“ не успяха и срещу ...
 10.02.2024 21:02

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър не успяха да се поздравят с така чаканата победа в efbet Супер Волей. "Тигрите" загубиха от коравия тим на Монтана като домакини с категоричното  3:0 (25:13, 25:20, 25:19) в мач от 16-и кръг,

Днес следобед земеделците блокират и дефилето Варвара – Велинград
Днес следобед земеделците блокират и ...
 09.02.2024 10:04

От 10 до 13 часа протестиращите отново са при разклона за Сарая И днес в 10 часа земеделска техника ще блокира участъка при разклона за Сарая. Очаква се протестът т

Хебър взе гейм и затрудни Берое, но не победи
Хебър взе гейм и затрудни ...
 24.01.2024 22:38

ПАЗАРДЖИК. Хебър този път успя да вземе гейм при подновяването на шампионата, но не победи. Волейболистите на Берое 2016 (Стара Загора), без Спас Байрев в състава си, записаха шеста победа в efbet Супер Волей, след като се наложиха над нашите

Цветейоана Пейчева е спортист номер едно на Община Пазарджик за 2023 година! /СНИМКИ, обновена/
Цветейоана Пейчева е спортист номер ...
 19.01.2024 20:20

ПАЗАРДЖИК. Гимнастичката Цветейоана Пейчева е спортист номер едно на общината за изминалата 2023 година. Преди минути на организираната от Общината тържествена церемония в Драматично-к