Четвъртък, 28 Мар 2024

ЦСКА 1948 победи Хебър в спаринга
ЦСКА 1948 победи Хебър в ...
 23.03.2024 16:39

ПАЗАРДЖИК. Гостите от ЦСКА 1948 победиха Хебър с 4:1 в приятелски двубой, игран на стадион „Георги Бенковски“ в областния град Пазарджик. Попадението за нашите отбеляза Марк-Емилио Папазов в 59-та минута. Дотогава в 4-та минута би

СКТ “Панагюрище“ впечатли в А група с подмладения женски отбор
СКТ “Панагюрище“ впечатли в А ...
 08.03.2024 16:05

И при мъжете четата на Борис Влахов е най-голобрадата В Пловдив се проведе третият турнир по тенис на маса на „А“ Републиканска група – Жени, а подмладеният почти изцяло отбор на СКТ „Панаг

Три златни медала за Дара Стоянова в международен турнир
Три златни медала за Дара ...
 04.03.2024 08:52

"Златната" гимнастичка на Пазарджик Дара Стоянова ни даде отново повод за гордост. Младата гимнастичка спечели три златни медала от три възможни на XIII международен турнир по художествена гимнастика за купа „Берое“, кое

Марк-Емилио официално се завърна в Хебър, започна тренировки
Марк-Емилио официално се завърна в ...
 09.02.2024 11:57

Както се очакваше, нападателят на ЦСКА Марк-Емилио Папазов се завърна в Хебър и вече се присъедини към тима на стадион "Г. Бенковски". Да припомним, че таранът игра за “зелените” през пролетта на миналата година, като им

Хебър взе гейм и затрудни Берое, но не победи
Хебър взе гейм и затрудни ...
 24.01.2024 22:38

ПАЗАРДЖИК. Хебър този път успя да вземе гейм при подновяването на шампионата, но не победи. Волейболистите на Берое 2016 (Стара Загора), без Спас Байрев в състава си, записаха шеста победа в efbet Супер Волей, след като се наложиха над нашите

Новият треньор на ”тигрите”: Ще търсим новото лице на отбора!
Новият треньор на ”тигрите”: Ще ...
 23.01.2024 14:38

Вече писахме, че волебйолният Хебър вече има нов треньор. Венцислав Симеонов вчера бе представен в навечерието на подновяването на първенството. “Всеки ден ще тренираме здраво