Четвъртък, 15 Апр 2021

Хебър победи Созопол край морето с 10 души
Хебър победи Созопол край морето ...
 05.04.2021 21:27

С десет човека Хебър победи като гост с 2:1 Созопол в двубой от 25-ия кръг на Втора лига. Октай Хамдиев откри на празна врата в 45-ата минута, а Евгени Игнатов в 77-ата минута разтресе мрежата на домакините с неспасяем удар. Небесносините вър

Митов е изолиран заради КОВИД, чувства се добре
Митов е изолиран заради КОВИД, ...
 02.04.2021 09:18

Старши треньорът на ФК „Хебър 1918“ Николай Митов е поредният представител на родния футбол, който даде положителен тест за коронавирус. Митов е в изолация и се чувства добре. Положителен тест е дал и един от неговите играчи, който същ

Хебър играе контрола с Берое в неделя
Хебър играе контрола с Берое ...
 24.03.2021 11:07

ФК Хебър 1918 ще играе контрола с Берое в неделя в началото на паузата в българското футболно първенство заради двубоите на националния отбор от световните квалификации. Мачът ще се играе в града на липите от 15.00 часа на Спортна база "Берое

Трудно, но сладко! Хебър победи с 3:2 Септември в продължението
Трудно, но сладко! Хебър победи ...
 20.03.2021 18:11

ПАЗАРДЖИК. С гол в добавеното време футболистите на Хебър победиха у дома Септември (Симитли). Мачът от 24-ия кръг на Втора лига завърши при резултат 3:2 за "зелените". Дотогава момчетата на Николай Митов се чувстваха комфортно на терена

Хебър реанимира застрашения от изпадане Янтра
Хебър реанимира застрашения от изпадане ...
 14.03.2021 18:48

ГАБРОВО. В града на хумора и сатирата Хебър  падна с 0:1 от Янтра и така допусна втора загуба през пролетния полусезон във Втора професионална лига.  Единственото попадение в срещата бе дело на Петър Казаков, който успя да се разпише от

Хебър надви Струмска слава като гост
Хебър надви Струмска слава като ...
 01.03.2021 20:36

РАДОМИР. Футболистите на Хебър победиха с 2:0 като гост отбора на Струмска слава в последната среща от 20-ия кръг на Втора лига. Още в началните секунди на мача Октай Хамдиев даде аванс на пазарджиклии, а в началото на втората част Евгени Игнатов-

Хебър победи Левски на „Герена”
 22.02.2021 16:13

СОФИЯ. Макар и в двустранна игра, играна предимно с резерви, Левски поднесе изненадата на феновете си след като преди минути загуби с 0:1 от Хебър. Двубоят на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов" зав

Хебърци играят днес със столичния Левски
Хебърци играят днес със столичния ...
 22.02.2021 12:32

Футболистите на Хебър ще гостуват днес на столичния Левски за двустранна учебна игра. Двубоят ще се състои на стадион "Георги Аспарухов", като е с начален час 14:00 и ще бъде предаван на живо в мобилното приложение на "сините".

Хебър загуби от лидера, Бодуров се изложи
Хебър загуби от лидера, Бодуров ...
 12.02.2021 20:36

Футболистите на Хебър загубиха с 0:2 първия си мач от пролетния полусезон след подновяване на първенството във Втора професионална лига от лидера Пирин. Но двубоят бе белязан от грозна сцена. Бившият национал Николай Бодуров след единоборство при

Хебърци загубиха от Локо в шестата си контрола
Хебърци загубиха от Локо в ...
 06.02.2021 15:57

ПЛОВДИВ. В последната си шеста контрола футболистите на Хебър загубиха с 1:3 от елитния Локомотив на „Лаута“. Головете в мача за "железничарите" отбелязаха Бирсент Карагарен (25), Лукас Салинас (49) и Кристиан Илив (76), а по