Община Велинград отличи най-добрите в спорта за 2023 г.
Община Велинград отличи най-добрите в ...
 17.05.2024 18:53

В навечерието на Деня на българския спорт 17 май община Велинград отново отличи най-добрите си спортисти на церемония „Спортни постижения – 2023”. Събитието уважиха кметът на община В

В Пазарджик: Започва Държавното по културизъм - вече имаме европейски шампиони и медалисти от Пловдив
В Пазарджик: Започва Държавното по ...
 15.05.2024 07:14

За пръв път България бе домакин на първенство на Стария континент на WABBA

Фурор за фехтовачките за СК “Пентатлон“ – имат отборна и индивидуална титли при жените!
Фурор за фехтовачките за СК ...
 13.05.2024 15:38

ПЛОВДИВ. Истински триумф сътвориха състезателките от СК"Пентатлон" - Пазарджик на провелото се  Държавно първенство по фехтовка за мъже и жени през тази събота и неделя в града под тепетата. Михаела Стеф

Хебър загуби от Левски, но показа воля -  стана държавен вицешампион!
Хебър загуби от Левски, но ...
 12.05.2024 18:06

ПАЗАРДЖИК Преди минути волейболистите на Хебър U19 загубиха от столичния Левски спора за титлата на държавния финален турнир при юношите старша възраст. Мачът бе затворен при резултат 1:3 гейма (23:25, 29%25, 25:23, 25:12), но през цялот

Браво! Хебър е на финал срещу Левски при старшата възраст!
Браво! Хебър е на финал ...
 11.05.2024 20:20

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър ще играят на финал! Днес "тигрите" победиха отбора на Люлин с 3:0 гейма и са на финал срещу Левски за титлата в първенството на U19! Утре в 16:00 часа в зала "Васил Левски" е големия

Хебър U19 победи и ЦСКА и отива на полуфинал!
Хебър U19 победи и ЦСКА ...
 10.05.2024 20:06

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър U19! постигнаха трета победа в групата си и се приближиха в битката за титлата в тази възрастова група.  Преди минути "тигрите" се наложиха над ЦСКА с 3:1 гейма и завършиха първи в своята

Вицерепубликанска титла по бокс за СК “Марица“ (Пз) и Спортното училище! Без малко и бронз...
Вицерепубликанска титла по бокс за ...
 28.04.2024 12:04

ПЕТРИЧ. Вицерепубликанска титла и без малко злато за боксьора на „Марица“ (Пз) Радослав Митанков. Съотборникът му Станислав Димитров пък бе близо до бронза, но отпадна на четвъртфинал. Равностойни и интригуващи срещи определиха

Браво! Хебър се класира за финалите под 20 години, ще спори за титлата
Браво! Хебър се класира за ...
 22.04.2024 12:29

ПАЗАРДЖИК. Волейболният Хебър се класира за финалите на Държавното първенство на България U19 и ще спори за титлата при младежите! Както вече писахме, нашите момчета бяха домакини в група М на предквалификационния турнир. Младоците, които на практ

Евгени Минчев награди Нели Рангелова и Орлин Горанов на гала-вечерта “Певец на годината“
Евгени Минчев награди Нели Рангелова ...
 21.04.2024 07:45

СОФИЯ. С успех и звездно присъствие премина гала-церемонията „Певец на годината 2024“, похвали се в профила си във Фейсбук нашият съгражданин Евгени Минчев, който е организатор и продуцент на събитието. Бе

Лудогорец подчини Хебър с 3 безответни гола
Лудогорец подчини Хебър с 3 ...
 20.04.2024 19:50

ПАЗАРДЖИК. Шампионът Лудогорец победи с 3:0 Хебър на стадион "Георги Бенковски" в мач от последния 30-и кръг на редовния сезон в efbet Лига и оставиха Хебър на 13-то място с 30 точки. Хебърци паднаха с една позиция след като Пирин направ